REKRUTACJA

Od początku naszej działalności kładziemy duży nacisk na jakość naszego szkolenia. Treningi judo podzielone są na grupy wiekowe o stopniowanym poziomie doświadczenia. Na zajęcia judo przyjmujemy dzieci, młodzież i dorosłych wg wieku i poziomu zaawansowania (zgodnie z poniższą listą). Ze względów szkoleniowych dzieci przyjmujemy tylko w podanych okresach. W wyjątkowych sytuacjach trener może przyjąć dziecko w innym terminie. Ostateczną decyzję o przynależności do danej grupy podejmuje trener po ocenie sprawności dziecka.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

UWAGA! Zanim wypełnisz formularz, przeczytaj wymogi naboru do danej grupy. O przyjęciu do klubu decyduje data zgłoszenia. W rubryce INFORMACJE DODATKOWE należy wpisać czy dziecko uprawiało sporty walki (np. Funny Judo, lub judo w innym klubie i z jakim stażem).
FUNNY JUDO 1/1A NABÓR OTWARTY (REZERWACJE MIEJSC)

Grupa najmłodsza. Dzieci w wieku od 3 lat (roczniki 2016-2017) - zajęcia ogólnorozwojowe. Zapisy trwają cały rok. Warunkiem przyjęcia jest ukończenie przez dziecko 3 lat. * Ilość miejsc ograniczona (max. 20 osób). Zapytaj o szczegóły.


FUNNY JUDO 2/2A
NABÓR OTWARTY (REZERWACJE MIEJSC)

Grupa przedszkolna średnia - zajęcia ogólnorozwojowe. Dzieci w wieku od 4 lat (roczniki 2015-2014). Zapisy trwają cały rok. * Ilość miejsc ograniczona (max. 20 osób). Zapytaj o szczegóły.


FUNNY JUDO 3
NABÓR ZAMKNIĘTY

Grupa przedszkolna starsza - zajęcia ogólnorozwojowe. Dzieci w wieku od 5 lat (roczniki 2014-2013). Zapisy trwają poza okresem rekrutacja na poziom KIDS tj. w okresie od listopada do maja. * Ilość miejsc ograniczona (max. 20 osób). Zapytaj o szczegóły.


JUDO KIDS
1 NABÓR ZAMKNIĘTY

Grupa początkująca. Dzieci w wieku od 5-6 lat (roczniki 2014-2013). Zapisy do grupy przyjmujemy od 1 czerwca do 30 września lub wyczerpania miejsc (wtedy uruchamiamy listę rezerwową). * Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.

JUDO KIDS 2 NABÓR ZAMKNIĘTY

Grupa początkująca starsza. Dzieci w wieku od 7-12 lat (roczniki 2012-2007). Zapisy do grupy przyjmujemy od 1 czerwca do 30 września lub wyczerpania miejsc (wtedy uruchamiamy listę rezerwową). * Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.


JUDO JUNIOR 1
NABÓR OTWARTY

Grupa średniozaawansowana młodsza. Zawodnicy posiadający minimum jeden rok stażu sportowego oraz stopień 6 kyu w wieku od 8-10 lat (roczniki 2011-2009). Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok. * Do grupy przyjmujemy dzieci uprawiające wcześniej judo w innych klubach. W wyjątkowych wypadkach trener może podjąć decyzję o umieszczeniu dziecka w grupie o niższym poziomie zaawansowania. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.


JUDO JUNIOR 2
NABÓR OTWARTY

Grupa średniozaawansowana średnia. Zawodnicy posiadający minimum dwa lata stażu sportowego oraz stopień 5 kyu w wieku od 10-14 lat (roczniki 2009-2005). Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok. * Do grupy przyjmujemy dzieci uprawiające wcześniej judo w innych klubach. W wyjątkowych wypadkach trener może podjąć decyzję o umieszczeniu dziecka w grupie o niższym poziomie zaawansowania. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.


JUDO JUNIOR 3 NABÓR OTWARTY

Grupa zaawansowana. Zawodnicy posiadający minimum trzy lata stażu sportowego oraz stopień 4,5 kyu w wieku od 8-10 lat (roczniki 2011-2009). Zawodnicy (4-3 kyu) w wieku od 11-14 lat (roczniki 2005-2008). Zapisy przyjmujemy cały rok.*

* Do grupy przyjmujemy dzieci/młodzież uprawiające wcześniej judo w innych klubach. W wyjątkowych wypadkach trener może podjąć decyzję o umieszczeniu dziecka w grupie o niższym poziomie zaawansowania. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegółyMASTERS NABÓR OTWARTY

Grupy mieszane. Młodzież i dorośli od 18 lat.* Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok.

* Na zajęcia dla dorosłych przyjmujemy zarówno początkujących jak i osoby posiadające staż sportowy. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.


CRS (CROSS) NABÓR OTWARTY

Grupa mieszana (początkujący + średniozaawansowani). Młodzież i dorośli od 18 lat.* Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok.

* Na zajęcia dla dorosłych przyjmujemy zarówno początkujących jak i osoby posiadające staż sportowy. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.

FIT MAMA NABÓR ZAKMNIĘTY (LISTA REZERWOWA)

Grupa mieszana (początkujący + średniozaawansowani). Młodzież i dorośli od 16 lat.* Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok.

* Na zajęcia dla dorosłych przyjmujemy zarówno początkujących jak i osoby posiadające staż sportowy. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.


SPORTOWE URODZINY
(REZERWACJE TERMINÓW)

W chwili obecnej rezerwacji dokonujemy tylko w soboty w godzinach 16:00-18:00 (inne godziny do ustalenia). Czas trwania imprezy to 120 min (odbiór dzieci). W celu rezerwacji terminu należy przesłać na nasz e-mail FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (POBIERZ) przy liczebności grupy od 8 do 12 osób (w wieku od 4 do 12 lat). Rezerwacje przyjmujemy cały rok. Adres poczty do rezerwacji urodzin:


biuro@gwardia-tychy.pl


z dopiskiem w tytule SPORT B-DAY

Go to top