POWOŁANIE NA TURNIEJ - AKTUALIZACJA


POWOŁANIE NA TURNIEJ "POKONUJEMY GRANICE" 5.01.19

 

Już w następną sobotę 12 stycznia odbędzie się turniej "Pokonujemy granice", który odbędzie się w Bielsku-Białej na hali "Pod Dębowcem" przy ul. Karbowej 26. Komunikat turnieju dotępny TUTAJ. Jak wcześniej pisaliśmy osoby nie objęte powołaniem również mogą wystartować na zawodach na własny koszt. W tym celu na liście powołań prosimy o dopisywanie zgłoszeń na turniej (najpóźniej do wtorku). Zgłoszenia będziemy przyjmować również indywidualnie na e-mail gwardia.tychy@gmail.com

 

Wyjazd na turniej w sobotę o godzinie 8.00 spod naszej hali. Zawodnicy z roczników 2005 i starsi mogą dojechać na turniej na godzinę 12.00. Prosimy dopisanie na liście wyjazdu samodzielnego (tzn. że widzimy się na hali w Bielsku-Białej). Na turnieju organizator przewiduje upominki, ciepły posiłek, ciastko i wodę dla KAŻDEGO startującego zawodnika. Poniżej lista zawodników startujących na koszt klubu. Proszę się nie przejmować błędną wagą. Wpisuję ją orientacyjnie - na turnieju zawodnik zostanie zważony i przypisany do swojej kategorii wagowej.

 

POWOŁANIE_NA_ZAWODY_2019.pdf

 

AKTUALIZACJA

Uwaga! Organizator wymaga przedpłaty startowego. W związku z powyższym prosimy o przesyłanie informacji odnośnie startu osób spoza listy powołań. Osoby zgłaszające się dodatkowo proszone są przelanie kwoty 40 złotych na konto klubu z dopiskiem w tytule: imię, nazwisko, startowe za turniej "Pokonujemy granice". Zgodnie z komunikatem opłata za turniej w dniu rozgrywek wynosi 45 złotych. Ponadto prosimy o informację, czy ktoś z powołanych zawodników nie będzie brał udziału w turnieju.

 

Pozdrawiamy

Zespół K.S. Gwardia Tychy