REKRUTACJA

Od początku naszej działalności kładziemy duży nacisk na jakość naszego szkolenia. Treningi judo podzielone są na grupy wiekowe o stopniowanym poziomie doświadczenia. Na zajęcia judo przyjmujemy dzieci, młodzież i dorosłych wg wieku i poziomu zaawansowania (zgodnie z poniższą listą). Ze względów szkoleniowych dzieci przyjmujemy tylko w podanych okresach. W wyjątkowych sytuacjach trener może przyjąć dziecko w innym terminie. Ostateczną decyzję o przynależności do danej grupy podejmuje trener po ocenie sprawności dziecka. 

 

UWAGA! Zanim wypełnisz formularz, przeczytaj wymogi naboru do danej grupy. O przyjęciu do klubu decyduje data zgłoszenia. W rubryce INFORMACJE DODATKOWE należy wpisać czy dziecko uprawiało sporty walki (np. Funny Judo, lub judo w innym klubie i z jakim stażem):


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

 

ZAJĘCIA SPORTOWE 

FUNNY JUDO 1/2/3/4 NABÓR OTWARTY W FIT-SPOT (REZERWACJE MIEJSC)

Przedszkolaki 3-5 (6) lat - zajęcia ogólnorozwojowe. Dzieci w wieku od 3-4 lat (roczniki 2016-2015). Zapisy trwają cały rok. Warunkiem zapisu jest ukończenie przez dziecko 3 lat. Aktualnie posiadamy cztery grupy dzieci po 12 osób. Zajęcia FUNNY JUDO stanowią uzupełnienie oferty klubu i mają za zadanie przygotować dzieci do zajęć sportowych. Zajęcia dla najmłodszych prowadzimy na zlecenie innych podmiotów. Nie zwlekaj i zapisz dziecko na FUNNY JUDO u naszego partnera: FIT-SPOT Tychy ul. Wejchertów 20. * Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.


 

JUDO KIDS 1 NABÓR OTWARTY

Grupa początkująca. Dzieci w wieku od 5-6 lat (roczniki 2014-2013). Zapisy do grupy przyjmujemy od 1 czerwca do 30 września lub wyczerpania miejsc (wtedy uruchamiamy listę rezerwową). * Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.

 

JUDO KIDS 2 (LISTA REZERWOWA)

Grupa początkująca starsza. Dzieci w wieku od 7-12 lat (roczniki 2012-2007). Zapisy do grupy przyjmujemy od 1 czerwca do 30 września lub wyczerpania miejsc (wtedy uruchamiamy listę rezerwową). * Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.


 

JUDO JUNIOR 1 NABÓR OTWARTY

Grupa średniozaawansowana młodsza. Zawodnicy posiadający minimum jeden rok stażu sportowego oraz stopień 6 kyu w wieku od 8-10 lat (roczniki 2011-2009). Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok. * Do grupy przyjmujemy dzieci uprawiające wcześniej judo w innych klubach. W wyjątkowych wypadkach trener może podjąć decyzję o umieszczeniu dziecka w grupie o niższym poziomie zaawansowania. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o miejsce w klubie.

 

 

JUDO JUNIOR 2 NABÓR OTWARTY

Grupa średniozaawansowana średnia. Zawodnicy posiadający minimum dwa lata stażu sportowego oraz stopień 5 kyu w wieku od 10-14 lat (roczniki 2009-2005). Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok. * Do grupy przyjmujemy dzieci uprawiające wcześniej judo w innych klubach. W wyjątkowych wypadkach trener może podjąć decyzję o umieszczeniu dziecka w grupie o niższym poziomie zaawansowania. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o miejsce w klubie.


JUDO JUNIOR 3 NABÓR OTWARTY

Grupa zaawansowana. Zawodnicy posiadający minimum trzy lata stażu sportowego oraz stopień 4,5 kyu w wieku od 8-10 lat (roczniki 2011-2009). Zawodnicy (4-3 kyu) w wieku od 11-14 lat (roczniki 2005-2008). Zapisy przyjmujemy cały rok.*

* Do grupy przyjmujemy dzieci/młodzież uprawiające wcześniej judo w innych klubach. W wyjątkowych wypadkach trener może podjąć decyzję o umieszczeniu dziecka w grupie o niższym poziomie zaawansowania. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o miejsce w klubie.

 

  &  

 

MASTERS + CRS NABÓR OTWARTY

Grupy mieszane. Młodzież i dorośli od 18 lat.* Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok.

* Na zajęcia dla dorosłych przyjmujemy zarówno początkujących jak i osoby posiadające staż sportowy. Opłacając składkę miesięczną możesz uczęszczać na zajęcia zamiennie wg własnego uznania. Zapytaj trenera o szczegóły.

 

 

SPORTOWE URODZINY (REZERWACJE TERMINÓW)

W chwili obecnej rezerwacji dokonujemy tylko w soboty w godzinach 16:00-18:00. Czas trwania imprezy  - 120 min. W celu rezerwacji terminu należy przesłać na nasz e-mail FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (POBIERZ) przy liczebności grupy od 8 do 12 osób (w wieku od 4 do 12 lat). Rezerwacje przyjmujemy cały rok.  Adres poczty do rezerwacji urodzin:


biuro@gwardia-tychy.pl

 

 z dopiskiem w tytule SPORT B-DAY