Cennik


LEGENDA:


  • Zajęcia FUNNY JUDO - składka płatna na recepcji FIT-SPOT (zniżki wg cennika siłowni).
  • Zajęcia KIDS + JUNIOR - obowiązuje składka miesięczna dla członków klubu płatna do 15-go każdego miesiąca na konto klubu. Składka podstawowa (wraz ze zniżkami) obowiązuje w okresie 01.09-30.06. Składka postojowa (wakacyjna) obowiązuje w okresie 1.07-31.08 (kwota na 1 osobę).
  • Zajęcia JUDO MASTERS i/lub CRS - obowiązuje składka miesięczna zależna od liczby wybranych zajęć tygodniowo na które uczęszczasz (np. 2-5 treningi / tyg. = 8-20 treningów / m-c, 1 trening / tyg. = 4 treningów / m-c). Członkowie rodziny mogą liczyć na zniżki rodzinne zgodnie z wykazem dla grup KIDS + JUNIOR.

 

Na co możesz liczyć w zamian za opłatę składki członkowskiej:

- szkolenie sportowe pod okiem doświadczonego zespołu trenerów.

- profesjonalne warunki do treningów (hala sportowa + sprzęt).

- udział w seminariach i szkoleniach organizowanych przez klub.

- odzież klubową i akcesoria (upominki z okazji św. Mikołaja).

- upominki związane z klubem przy okazji różnych eventów.

 

Składki członkowskie w naszym klubie sportowym są jedną z tych rzeczy, które odróżniają nas od komercyjnych klubów sztuk walki, które swoją działalność opierają głównie na zysku. Nasz klub sportowy działa w oparciu przepisy stowarzyszenia, a jego głównym celem jest szkolenie sportowców i propagowanie sportu. Każdy, kto dokonuje opłaty członkowskiej ma rzeczywisty wkład w rozwój naszego klubu, ponieważ składki są wykorzystywane tylko na działalność klubu (koszty najmu hali, rachunki, opłaty startowe, upominki, organizacja, wynagrodzenia trenerów itp.). W naszym klubie nie ma żadnych ukrytych opłat. Dzięki profesjonalnemu zarządzaniu klubem nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.


SKŁADKI CZŁONKOWSKIE PŁATNE NA KONTO DO 15-GO KAŻDEGO M-CA


PL 26 1050 1399 1000 0090 3122 4968


W tytule: MM.RRRR – Imię i nazwisko uczestnika

(np. 09.2017 Jan Kowalski)

 

UWAGA! Klub oferuje jeden trening próbny (bezpłatnie) dla nowych członków zgłaszających się na zajęcia. W przypadku akceptacji postanowień umowy członkowskiej / umowy uczestnictwa Członek klubu/Opiekun prawny zobowiązany jest do opłaty składki członkowiej za każdy miesiąc bez względu na ilość zajęć,  w których brał/dziecko brało udział (dotyczy również miesiąca rozpoczęcia członkostwa). W przypadku choroby/kontuzji członka klubu można zwolnić z opłaty składki członkowskiej (w danym miesiącu) na pisemny wniosek członka/opiekuna, jednak nie więcej niż dwa miesiące w roku. Wnioski rozpatruje Zarząd klubu.