X Mistrzostwa Mysłowic 21.11.21

22/11/2021, 08:09
X Mistrzostwa Mysłowic 21.11.21

Za nami jeden z najtrudniejszych turniejów rundy jesiennej. Na matach Mysłowic do walki stanęło 29 klubów / 405 zawodników ze Śląska, Małopolski, Podkarpacia oraz Czech. Nasza reprezentacja spisała się bardzo dobrze - 23 zawodników, z których 13 zdobyło medale - zajmując drużynowo 7 miejsce
Poniżej nasi zwycięzcy:


Złote medale:

Loska Zuzanna

Murczek Natalia

Nurek Benedykt

Wolek Tymon


Srebrne medale:

Mąsior Blanka

Niemiec Aleksander

Noga Borys

Stempnik Anna


Brązowe medale:

Borowiec Liliana

Krokosz Bartłomiej

Krzywoń Piotr

Michalik Adam

Szojda Matylda

Miejsca punktowane:

Iciek Alicja - 5 m-ce

Jędrysiak Szymon - 5 m-ce

Piaseczny Mikołaj - 7 m-ce

Stępień Marcin - 7 m-ce

Nasza drużyna spisała się znakomicie pomimo nieobecności wielu naszych judoków. Niestety choroby (przymusowa kwarantanna) i kontuzje zablokowały start ok. 15 osób w tym połowy czołowych zawodników. Po dwóch turniejach w listopadzie będą ciekawe zmiany na naszym klubowym rankingu! Przed nami ostatni miesiąc tego roku i ostatnie starty.

Planujemy wyjazd na mistrzostwa Śląska w ju-jitsu 4.12.21 Katowice / OM Bytom (w tym samym dniu). Pozostaje jeszcze ostatni turniej z cyklu International Judo League (nie ma jeszcze wyznaczonej daty - możliwe 12.12.21). Listy zapisów na turnieje zostaną wywieszone na tablicy. Zapisy na M. Śląska w ju-jitsu maksymalnie do czwartku 25.11.21.

Gratulujemy wszystkim startującym. Dziękujemy za udział w turnieju.

Zespół K.S. Gwardia Tychy


Go to top