NOWY GRAFIK - CENNIK

03/08/2021, 13:56
KOREKTA GRAFIKU ZAJĘĆ ORAZ CENNIKA

Prosimy o zapoznanie z nowym grafikiem zajęć oraz skorygowanym cennikiem składek członkowskich. Istotną zmianą na grafiku jest dodanie 3 nowych grup szkoleniowych. Od września powstaną dwie dodatkowe grupy na poziomie Funny Judo oraz nowa grupa na poziomie Junior 2. Do wszystkich rodziców przesłaliśmy informacje dot. przydziału poszczególnych osób do danej grupy. W razie wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Dokonaliśmy również drobnej korekty cennika, wyrównując poziom składki do 150 zł (podwyżka 10 zł), jednocześnie obniżając poziom składki na trzeciego członka klubu (- 10 zł). W ten sposób składki będą miały gradację co 50 zł. Ważną zmianą jest również powrót do jednego przelewu za składki członkowskie w obrębie danej rodziny. Dopuszczamy taką opcję pod warunkiem prawidłowego tytułowania przelewów. Składek nie wolno łączyć z zamówieniami w sklepie online!

Korekta była niezbędna aby wystarczyło nam finansów do zatrudnienia nowych trenerów w klubie. Wkrótce ich przedstawimy. Poniżej linki do zapoznania:
GRAFIK ZAJĘĆ
CENNIK

Pozdrawiamy
Zespół K.S. Gwardia
Go to top