KONIEC SEZONU JESIENNEGO - BIULETYN

18/12/2021, 11:58

BIULETYN - KONIEC SEZONU JESIENNEGO


Prosimy o zapoznanie najważniejszymi informacjami końca sezonu (pełna wersja):

1. Zajęcia upominkowe!
W dniach 20-22 odbędą się zajęcia upominkowe dla wszystkich dzieci.

a) zawodnicy ćwiczący na hali głównej (poziomy Kids-Junior) wg stałego grafiku. Dodatkowo zawodników na poziomach Junior 1-3 czeka rozstrzygnięcie RANKINGU na najlepszego zawodnika Gwardii 2021 roku!

b) dzieci ćwiczące na małej hali (poziomy Funny Judo) - w pn/wt mają regularne zajęcia, natomiast wszystkie grupy zapraszamy w środę 22.12.21 na g. 17.00 - 18.00 na spotkanie z upominkami.

c) W dniu 22.12.21 grupy Junior 2-3 spotykają się na hali głównej o g. 18.30 - zaplanowana integracja + nocleg. Wszyscy biorący udział w nocowaniu zabierają ze sobą śpiwór / ew. kołdrę, poduszkę, pastę i szczotkę do zębów. Prosimy również zaopatrzyć dzieci w wodę lub sok oraz przekąski (mile widziane wypieki od naszych cudownych mam – ciasto/naleśniki itp.). Prosimy również, aby dzieci zabrały ze sobą gry planszowe/karciane itp. Podczas noclegu planujemy posiłek, gry, integrację dzieci – następnie wyświetlanie animacji dla młodszych oraz później filmu dla starszych. Dzieci odbieramy w czwartek (23.12) do godziny 8.30! W nocowaniu mogą brać udział dzieci starsze i dojrzałe emocjonalnie i zdrowe.

2. Wznowienie zajęć 3 stycznia wg stałego grafiku.

3. Turnieje!
Już w pierwszy weekend stycznia odbędą się 2 bardzo ważne starty:

a) 8.01.22 turniej Pokonujemy Granice (Bielsko-Biała roczniki 2007-2014) - zgłoszenia przyjmujemy online na e-mail trenerzy@gwardia-tychy.pl (imię, nazwisko, waga aktualna!). Nie będzie czasu na zapisy w klubie, ponieważ zgłoszenia są max. do 5.01.21 a obowiązują limity. Startowe za turniej wpłacamy na konto klubu (60 zł) max do 31.12.21! Komunikat turnieju zamieścimy na forum.

b) Mistrzostwa Śląska w dniu 9.01.22 również w Bielsku-Białej (na 99%). Obowiązkowy start zawodników z rocznika 2006-2008 EDIT (roczniki 2009-2010 nie będą startować na mistrzostwach Śląska). Obowiązują badania lekarskie i dokument tożsamości. Zawodnicy którzy startują w mistrzostwach Śląska nie będą startować na turnieju Pokonujemy Granice (ponieważ M Śląska są ważniejsze).

4. Obóz wakacje 2022!

Po raz pierwszy zbieramy drużynę zawodników (Grupy Junior) do klubowego wyjazdu na zgrupowanie szkoleniowe w Dźwirzynie. Obóz planowany jest w terminie od 24 – 31.07.2022 r. Gwiazdą zgrupowania będzie kubański dwukrotny medalista olimpijski Israel Hernandez. Camp odbędzie się w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno w Gminnym Ośrodku Sportu, Turystyki i Rekreacji. Uczestnicy zakwaterowani będą w ośrodkach na terenie Dźwirzyna. Na zawodników czekają pokoje 3 - 7 osobowe wraz z wyżywieniem w cenie.
1. Ośrodek Wypoczynkowy Reja, ul. Wczasowa 3, 78-131 Dźwirzyno, pokoje 4-osobowe

2. Ośrodek Wypoczynkowy Solaris ul. Nadmorska 1, 78-131 Dźwirzyno, pokoje 3-4 osobowe
Przedział wiekowy uczestników to od rocznika 2014 – do seniora. Treningi będą odbywać się z podziałem na grupy:

Roczniki 2014 – 2012 (3 treningi) - zapisy dodatkowo w drugiej kolejności.

Roczniki 2011 – 2009 (9 treningów) - zapisy w pierwszej kolejności.

Kat. Młodzik - Junior Młodszy – Senior (9 treningów) - zapisy w pierwszej kolejności.


Dlaczego warto? Zapewniamy Państwu (od organizatora):

8-dniowy obóz – z możliwością przedłużenia rezerwacji po wcześniejszym uzgodnieniu tego z naszym klubem. Emocjonujące otwarcie campu, imprezę, wspólne grillowanie (zgodnie z przepisami związanymi z Covid-19, które będą wówczas obowiązywać) oraz pełną opiekę organizatorów i wykwalifikowanej kadry. W planie jest 22 techniczne treningi oraz wykład prowadzone przez Israela Hernandeza,1000 m2 tatami na Sali GOSTiR, siłownię oraz boiska zewnętrzne na terenie kampusu – do użytku indywidualnego w czasie wolnym.


CENA OD OSOBY: 1690 zł w tym:

 • 8-dniowy obóz z 2-krotnym wicemistrzem olimpijskim
 • zakwaterowanie i wyżywienie
 • przejazd na zgrupowanie (PKP).
 • pełną opiekę doświadczonej kadry.
 • konkursy, dyskoteka, grillowanie
 • dodatkowe atrakcje z trenerem klubowym (sporty plażowe, karuzele, kino itp.)

  OD TRENERA:

  Uczestnicząc w tym zgrupowaniu stacjonowałem w ośrodku Solaris, 200 m od morza, lokalizacja naprawdę super/ośrodek oddalony 20 min spacerem od hali – nie ma tragedii choć organizator i tak będzie podstawiał autokary). Posiłki były typowo szkolne ale bardzo smaczne. Budynek nie jest nowoczesny, ale dla zawodników wystarczający (stary kolonijny obiekt). Poza treningami, które były rewelacyjne, jest możliwość organizacji treningów nad morzem, będą imprezy integracyjne, grill, dyskoteka; w mieście są również karuzele. Uważam, że jest to lepsze rozwiązanie niż kolejny wyjazd na zgrupowanie z innym klubem, na którym nie ma nawet maty do judo. Na zgrupowaniu w Dźwirzynie były ostatnio kluby z całej Polski i zawodnicy naprawdę mieli z kim walczyć (ok. 600 judoków łącznie). Wymiana doświadczeń z innymi judokami z kraju z pewnością jest lepsza, niż wyjazd w gronie własnym (zawodnicy walczą ze sobą na randori klubowym) - na zgrupowaniu dobrze jest walczyć z innymi. Polecam ten obóz. Zbieramy do 20 osób. Możliwe, że w przypadku braku drugiego trenera, będzie potrzebna opieka drugiej osoby dorosłej (proszę zainteresowanych o kontakt). Preferuję udział zawodników z roczników 2012-2006 z grup Junior 2-3 ponieważ są to zawodnicy z dłuższym stażem i bardziej dojrzali, młodsi będą brani pod uwagę indywidualnie w drugiej kolejności.

  Zgłoszenia przyjmujemy na e-mail: trenerzy@gwardia-tychy.pl do końca stycznia 2022. Po tym terminie podamy informacje dot. zaliczkowania zgrupowania.

  Pozdrawiamy

  Zespół K.S. Gwardia Tychy

  BIULETYN - KONIEC SEZONU JESIENNEGO


  Prosimy o zapoznanie najważniejszymi informacjami końca sezonu (pełna wersja):

  1. Zajęcia upominkowe!
  W dniach 20-22 odbędą się zajęcia upominkowe dla wszystkich dzieci.

  a) zawodnicy ćwiczący na hali głównej (poziomy Kids-Junior) wg stałego grafiku. Dodatkowo zawodników na poziomach Junior 1-3 czeka rozstrzygnięcie RANKINGU na najlepszego zawodnika Gwardii 2021 roku!

  b) dzieci ćwiczące na małej hali (poziomy Funny Judo) - w pn/wt mają regularne zajęcia, natomiast wszystkie grupy zapraszamy w środę 22.12.21 na g. 17.00 - 18.00 na spotkanie z upominkami.

  c) W dniu 22.12.21 grupy Junior 2-3 spotykają się na hali głównej o g. 18.30 - zaplanowana integracja + nocleg. Wszyscy biorący udział w nocowaniu zabierają ze sobą śpiwór / ew. kołdrę, poduszkę, pastę i szczotkę do zębów. Prosimy również zaopatrzyć dzieci w wodę lub sok oraz przekąski (mile widziane wypieki od naszych cudownych mam – ciasto/naleśniki itp.). Prosimy również, aby dzieci zabrały ze sobą gry planszowe/karciane itp. Podczas noclegu planujemy posiłek, gry, integrację dzieci – następnie wyświetlanie animacji dla młodszych oraz później filmu dla starszych. Dzieci odbieramy w czwartek (23.12) do godziny 8.30! W nocowaniu mogą brać udział dzieci starsze i dojrzałe emocjonalnie i zdrowe.

  2. Wznowienie zajęć 3 stycznia wg stałego grafiku.

  3. Turnieje!
  Już w pierwszy weekend stycznia odbędą się 2 bardzo ważne starty:

  a) 8.01.22 turniej Pokonujemy Granice (Bielsko-Biała roczniki 2007-2014) - zgłoszenia przyjmujemy online na e-mail trenerzy@gwardia-tychy.pl (imię, nazwisko, waga aktualna!). Nie będzie czasu na zapisy w klubie, ponieważ zgłoszenia są max. do 5.01.21 a obowiązują limity. Startowe za turniej wpłacamy na konto klubu (60 zł) max do 31.12.21! Komunikat turnieju zamieścimy na forum.

  b) Mistrzostwa Śląska w dniu 9.01.22 również w Bielsku-Białej (na 99%). Obowiązkowy start zawodników z rocznika 2006-2008 EDIT (roczniki 2009-2010 nie będą startować na mistrzostwach Śląska). Obowiązują badania lekarskie i dokument tożsamości. Zawodnicy którzy startują w mistrzostwach Śląska nie będą startować na turnieju Pokonujemy Granice (ponieważ M Śląska są ważniejsze).

  4. Obóz wakacje 2022!

  Po raz pierwszy zbieramy drużynę zawodników (Grupy Junior) do klubowego wyjazdu na zgrupowanie szkoleniowe w Dźwirzynie. Obóz planowany jest w terminie od 24 – 31.07.2022 r. Gwiazdą zgrupowania będzie kubański dwukrotny medalista olimpijski Israel Hernandez. Camp odbędzie się w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno w Gminnym Ośrodku Sportu, Turystyki i Rekreacji. Uczestnicy zakwaterowani będą w ośrodkach na terenie Dźwirzyna. Na zawodników czekają pokoje 3 - 7 osobowe wraz z wyżywieniem w cenie.
  1. Ośrodek Wypoczynkowy Reja, ul. Wczasowa 3, 78-131 Dźwirzyno, pokoje 4-osobowe

  2. Ośrodek Wypoczynkowy Solaris ul. Nadmorska 1, 78-131 Dźwirzyno, pokoje 3-4 osobowe
  Przedział wiekowy uczestników to od rocznika 2014 – do seniora. Treningi będą odbywać się z podziałem na grupy:

  Roczniki 2014 – 2012 (3 treningi) - zapisy dodatkowo w drugiej kolejności.

  Roczniki 2011 – 2009 (9 treningów) - zapisy w pierwszej kolejności.

  Kat. Młodzik - Junior Młodszy – Senior (9 treningów) - zapisy w pierwszej kolejności.


  Dlaczego warto? Zapewniamy Państwu (od organizatora):

  8-dniowy obóz – z możliwością przedłużenia rezerwacji po wcześniejszym uzgodnieniu tego z naszym klubem. Emocjonujące otwarcie campu, imprezę, wspólne grillowanie (zgodnie z przepisami związanymi z Covid-19, które będą wówczas obowiązywać) oraz pełną opiekę organizatorów i wykwalifikowanej kadry. W planie jest 22 techniczne treningi oraz wykład prowadzone przez Israela Hernandeza,1000 m2 tatami na Sali GOSTiR, siłownię oraz boiska zewnętrzne na terenie kampusu – do użytku indywidualnego w czasie wolnym.


  CENA OD OSOBY: 1690 zł w tym:

  • 8-dniowy obóz z 2-krotnym wicemistrzem olimpijskim
  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • przejazd na zgrupowanie (PKP).
  • pełną opiekę doświadczonej kadry.
  • konkursy, dyskoteka, grillowanie
  • dodatkowe atrakcje z trenerem klubowym (sporty plażowe, karuzele, kino itp.)

  OD TRENERA:

  Uczestnicząc w tym zgrupowaniu stacjonowałem w ośrodku Solaris, 200 m od morza, lokalizacja naprawdę super/ośrodek oddalony 20 min spacerem od hali – nie ma tragedii choć organizator i tak będzie podstawiał autokary). Posiłki były typowo szkolne ale bardzo smaczne. Budynek nie jest nowoczesny, ale dla zawodników wystarczający (stary kolonijny obiekt). Poza treningami, które były rewelacyjne, jest możliwość organizacji treningów nad morzem, będą imprezy integracyjne, grill, dyskoteka; w mieście są również karuzele. Uważam, że jest to lepsze rozwiązanie niż kolejny wyjazd na zgrupowanie z innym klubem, na którym nie ma nawet maty do judo. Na zgrupowaniu w Dźwirzynie były ostatnio kluby z całej Polski i zawodnicy naprawdę mieli z kim walczyć (ok. 600 judoków łącznie). Wymiana doświadczeń z innymi judokami z kraju z pewnością jest lepsza, niż wyjazd w gronie własnym (zawodnicy walczą ze sobą na randori klubowym) - na zgrupowaniu dobrze jest walczyć z innymi. Polecam ten obóz. Zbieramy do 20 osób. Możliwe, że w przypadku braku drugiego trenera, będzie potrzebna opieka drugiej osoby dorosłej (proszę zainteresowanych o kontakt). Preferuję udział zawodników z roczników 2012-2006 z grup Junior 2-3 ponieważ są to zawodnicy z dłuższym stażem i bardziej dojrzali, młodsi będą brani pod uwagę indywidualnie w drugiej kolejności.

  Zgłoszenia przyjmujemy na e-mail: trenerzy@gwardia-tychy.pl do końca stycznia 2022. Po tym terminie podamy informacje dot. zaliczkowania zgrupowania.

  Pozdrawiamy

  Zespół K.S. Gwardia Tychy

  Go to top