KONIEC SEZONU - BIULETYN

22/06/2021, 23:49
BIULETYN - ZAKOŃCZENIE SEZONU

Prosimy o zapoznanie ze skrótem najważniejszych informacji. Szczegóły zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej (dział
#news) oraz przesłane do Państwa via e-mail.

1. Dziękujemy wszystkim za kolejny rok oraz obdarowanie nas zaufaniem w szkoleniu Waszych dzieci. Mamy nadzieję, że zajęcia pokazowe zrobiły na Was duże wrażenie. Jeśli posiadacie zdjęcia grupowe z treningów pokazowych - prosimy o przesłanie kilku na naszą skrzynkę e-mail (gwardia.tychy@gmail.com). Ponadto będziemy wdzięczni, jeśli poświęcicie minutę czasu na wystawienie nam opinii na serwisie Google.
2. Informujemy, iż ostatnie treningi na hali sportowej odbywać się będą do piątku tego tygodnia, natomiast grupy Funny Judo ostatnie zajęcia odbędą w poniedziałek 28.06.
3. Osoby zrzeszone dotychczas w Klubie nie wypełniają formularza zgłoszeń ani nowej umowy na nowy sezon.
4. Egzaminy na wyższe stopnie (grupy Kids 2/2a + Junior 3) odbędą się w najbliższą sobotę 26.06 w g. 9.00-11.00. Prosimy o pozostawienie dzieci na hali i przyjazd ok. g. 11.00. Egzamin przeprowadzi dwóch trenerów (możliwe jest wcześniejsze zakończenie egzaminu). Egzamin jest odpłatny w dniu sprawdzianu (20 złotych).
5. Szczegółowy grafik zajęć na sezon 2021/22 zostanie opublikowany w sierpniu wraz z podziałem zawodników na nowe grupy (wg zapowiedzi).
6. Przypominamy, że w okresie 01.07-30.08 obowiązuje jednorazowa składka wakacyjna na każdego członka Klubu bez zniżek (dzieci uprawiające judo - wszystkie poziomy) tj.
1 dziecko 140 zł za okres wakacji
2 dzieci 280 zł za okres wakacji.
Pozostałe osoby, opłacają składki jedynie za okres przeprowadzania zajęć (jeśli korzystacie):
- FitMama treningi w m-cu lipcu (wg stałej stawki również ze zniżką)
- Aktywny Senior treningi w m-cu sierpniu (60 zł m-c).
7. Ubezpieczenie sportowe zostanie wznowione od miesiąca września br.
8. W okresie wakacyjnym planujemy publikację ankiety ws. przeprowadzenia pikniku rodzinnego w dn. 27.08.21 (sobota).  Jeśli będziecie zainteresowani dajcie nam znać
 
Zespół K.S. Gwardia Tychy
Go to top