BIULETYN 28.12.21

28/12/2021, 09:56

BIULETYN 28.12.21

1.
Info z ostatniej chwili!
Turniej mistrzostw Śląska w judo (roczniki 2008-2006) może zostać przesunięty na późniejszy termin. W związku z powyższym prosimy o pilną informację czy zawodnicy (uwaga! tylko roczniki 2007-08). zgłoszeni pierwotnie na M.Śl. mogą zostać przez nas przepisani na turniej POKONUJEMY GRANICE w dn. 8.01.22. Pozostali chętni do startu na tym turnieju proszeni są o pilne zgłaszanie się przez email trenerzy@gwardia-tychy.pl maksymalnie do 31.12.21.

2. Informujemy, iż od 1.01.2022 Klub wprowadza korektę cennika, ujednolicając wszystkie składki członkowskie. Oznacza to wzrost stawki zajęć dla osób dorosłych (zajęcia FitMama oraz Cross) z kwoty 120 zł na 150 zł (+30 zł). Podwyżka dotyczy jedynie pierwszej składki. Pozostałe osoby z najbliższej rodziny nadal są uprawnione do zniżek składek zgodnie z dotychczasowymi regulacjami.


3. Stawki składek członkowskich (judo dla dzieci) pozostają bez zmian - wprowadzamy jedynie korektę okresu obowiązywania składek (wakacyjnych). Oznacza to, że składki członkowskie będą obowiązywać przez cały rok. Dla wszystkich wprowadziliśmy prostsze zasady zniżek na wypadek zajęć online (zniżka 50 zł/os), a także uregulowaliśmy składki członkowskie na wypadek długotrwałych kontuzji zawodników.

Korekty cennika składek, są niestety wymuszone stale rosnącymi kosztami utrzymania hali sportowej oraz nowych pracowników klubu. Począwszy od stycznia czeka nas szereg podwyżek (prąd, ogrzewanie, czynsz, księgowość), a także koszty pracownicze narzucone przez tzw. ustawę podatkową "Nowy Ład", która wprowadza duże zmiany w finansowaniu wynagrodzeń pracowniczych. Jakby tego było mało, MOSiR obciął nam tegoroczną dotację, z której co roku pokrywamy koszty wynagrodzeń trenerskich. W celu utrzymania poziomu składek członkowskich i zniżek, zmuszeni jesteśmy wprowadzić w/w zmianę. Poniżej zamieszczamy uchwałę Zarządu Klubu z dn. 27.12.21. Cennik został zaktualizowany TUTAJ

uchwala nr 5/21.pdf

4. Zamówienia judogi klubowe - przypominamy, że do 31.12.21 zbieramy ostatnie zamówienia na judogi dla grup K-2 oraz pozostałych zawodników. Po podliczeniu prześlemy zamówienie do producenta odzieży. Dostawa będzie zaplanowana na 3 tydzień stycznia. Osoby, które nie zdecydowały się na zakup judogi klubowej proszone są o dokonanie zakupu we własnym zakresie. Judogi najlepiej aby posiadały plecioną bluzę o gramaturze 350 g/m2. Odradzamy zakupy w marketach sportowych.

5. Serwis drzwi wejściowych - informujemy, iż drzwi wejściowe zostały naprawione i nie powinni mieć Państwo z ich otwieraniem. Dodatkowo zamontowaliśmy samozamykacz, więc nie ma już konieczności popychania drzwi w celu zamknięcia - drzwi zrobią to za Was.

Pozdrawiamy
Zespół K.S. Gwardia Tychy
Go to top