TRENINGI ONLINE 2021

18/01/2021, 00:02
TRENINGI ONLINE 18.01.21

Od dziś rozpoczynamy emisję filmów treningowych na serwisie YouTube dla grup CRS / FitMAMA tak abyście pozostali we formie. Niestety dopóki sport amatorski nie zostanie dopuszczony do działania jest to jedyna forma jaką możemy Wam zaproponować.

Przez najbliższe dwa tygodnie na wasze skrzynki e-mailowe będziecie otrzymywać link do filmów z treningami (na początek wykorzystamy posiadane już nagrania). Jeśli sytuacja się przedłuży od 1 lutego rozpoczniemy nagrania nowych treningów wraz z konspektami.

Dodatkowe info dot. zajęć
- składki za m-c styczeń. Filmy z treningami zostaną przesłane do wszystkich członków grupy CRS/FitMAMA aktywnych w m-cu grudniu 2020. Z uwagi na przerwę w okresie ferii zimowych - w celu podtrzymania ciągłości członkostwa w klubie, prosimy wszystkich o opłatę najniższej składki członkowskiej w wysokości 60 zł (jest to najniższa możliwa składka klubowa) za m-c styczeń. Z góry dziękujemy.
- składki za m-c luty / ew. następne. W kolejnych m-cach obowiązywać będzie składka specjalna (zgodnie z obowiązującą uchwałą) w wysokości:

100 zł dla 1 osoby (bez innych członków rodziny w klubie).
60 / 100 zł dla pozostałych osób (zgodnie z obowiązującymi zniżkami rodzinnymi wg stanu na m-c grudzień).

- filmy będziemy przesyłać jako link prywatny do osób, które opłacą składkę członkowską za dany m-c (decyduje data przelewu).
- treningi online będą dostępne w każdy poniedziałek na cały tydzień (2 treningi dla 2 grup).

Spośród nadesłanych odpowiedzi dot. sposobu emisji - więszkość osób oświadczyła, że opowiada się za filmami na serwisie YouTube z możliwością późniejszego odtworzenia. Nie zabrakło również próśb o emisję treningów na żywo - musimy jednak uszanować większość demokratyczną. Przetrwaliśmy w ten sposób w ubiegłym roku - przetrwamy i teraz. Z góry dziękujemy wszystkim za dokonywanie opłat członkowskich. Będziemy z Wami przez cały czas.

UWAGA! Extra spotkania w każdą niedzielę:
Doszły nas słuchy, że część z Was zaczęła morsować w jeziorze paprocańskim. Jeżeli macie ochotę, oferujemy Wam dodatkowy trening na świeżym powietrzu: bieg wokół jeziora lub 20 min. Cross/Tabata itp. połączone z kąpielą zimową w jeziorze. Morsowanie to przełamywanie własnych granic, a także znakomity sposób na integrację grup i wspólną zabawę w niedzielne przedpołudnie. W wybrane dni możemy również dużą grupą udać się wspólnie na górski wypad w góry / sanki w Beskidy. Wszystko po to aby razem spędzać czas, zamiast siedzieć w domu na kanapie.

Pozdrawiamy
Zespół K.S. Gwardia Tychy

LEKARZ SPORTOWY - AKTUALIZACJA (ORGANIZACJA WIZYT)

10/01/2021, 19:36

 

LEKARZ SPORTOWY


Informujemy, iż w począwszy od 23 stycznia w klubie odbędą się cztery konsultacje dr Magiery - naszego lekarza sportowego - która przeprowadzi badanie wszystkich zawodników klubu . Wszyscy zawodnicy grup trenujący w grupach JUNIOR zobowiązani są do posiadania karty zdrowia sportowca oraz zgody lekarza sportowego na uprawianie sportu. Zawodnicy przystępujący do badania po raz pierwszy muszą stawić się z rodzicem / opiekunem prawnym.

Badania odbędą się wg poniższego harmonogramu (proszę pilnować przydzielonych terminów)

 

6.02.21 (sobota) w godz. 9.00-11.00 zawodnicy grupy JUNIOR 2 

 W soboty halę otwieramy o 8.30. Prosimy o przybywanie na halę w miarę możliwości wg alfabetycznej kolejności (nazwiska), tak aby uniknąć siedzenia w szatni (nr 2). Szatnia nr 1 zostanie zmieniona w gabinet lekarski dla pani dr Magiery.

27.01.21 (środa) w godz. 18.00-20.00 zawodnicy grupy JUNIOR 1A + J-3 (wg alfabetu od A-G)
10.02.21 (środa) w godz. 18.00-20.00 zawodnicy grupy JUNIOR 3 (pozostali)

Informujemy, iż zajęcia grupy 1 (16.00-17.30 odbędą się zgodnie z planem) - wszystkie osoby prosimy o korzystanie z szatni nr 1.
Grupa nr 2 (17.30-19.00) - przebiera się w szatni nr 2. W poczekalni może znajdować się tylko 4 rodziców, dzieci będą wychodzić wg kolejki rodziców. Pani dr Magiera będzie przyjmować w szatni nr 1 (przekształconej w gabinet lekarski).
Grupa nr 3 - rozpoczyna zajęcia od g. 19.15.

Przy pierwszej wizycie obecność rodzica jest obowiązkowa. Prosimy o zabranie wyników zleconych badań. W poczekalni może przebywać jednocześnie 4 rodziców. Badanie jest płatne u lekarza 40 zł (gotówka).
 

Zawodnik przed każdą wizytą u lekarza zobowiązany jest wykonać następujące badania ważne 12 m-cy:

- badanie ogólne moczu

- morfologia + OB + poziom cukru

- EKG serca

 

Jeśli zawodnik posiada wyniki badań wykonanych w ciągu ostatnich 12 miesięcy, nie musi wykonywać nowych badań, a jedynie przynosi wyniki do pani doktor. Pozostali zawodnicy (w tym przystępujący do badania po raz pierwszy) proszeni są o wykonanie badań lekarskich i zabranie ich na konsultację. Badanie jest odpłatne u pani doktor 40 złotych (zniżka klubowa). Osoby, które nie przystąpią do badania, zobowiązane są do wykonania badania we własnym zakresie.

 

Uwaga! Informujemy, iż każdy zawodnik musi mieć ważną kartę zdrowia sportowca, jednak nie ma obowiązku wykonywania badań w naszym klubie. Zawodnicy posiadający aktualne badanie sportowo-lekarskie nie muszą wykonywać go ponownie do czasu upływu jego terminu ważności.

BIULETYN 7.01.21

07/01/2021, 10:52
BIULETYN 7.01.21

Prosimy o zapoznanie z najważniejszymi informacjami - szczegóły:

1. Badania sportowo-lekarskie. Od 23.01.21 rozpoczną się w klubie konsultacje lekarza sportowego (obowiązkowo wszyscy zawodnicy na poziomach Junior). Zostaną wyznaczone 4 terminy w wybrane soboty i środy. Daty wizyt dla poszczególnych grup zostaną podane w odrębnym biuletynie. Wszyscy zawodnicy zobowiązani są wykonać w ciągu 14 dni badanie laboratoryjne:

- morfologia
- mocz
- OB
- poziom cukru
- EKG

Badanie jest odpłatne u pani dr Magiery (40 zł podczas wizyty).
 
2. W dn. 30.01.21 w klubie odbędzie się Gwardia Cup 5 - wewnętrzny turniej dla zawodników naszego klubu. Tym razem zawody zostaną rozegrane z podziałem na kat. wiekowe + wagowe w systemie KK (każdy z każdym). W klubie wywiesimy listy zapisów (liczymy na pełną frekwencję). Zapisy maksymalnie do 23.01.20.

3. Zakupy judogi (grupy Kids 2) - do 8.01.21 (jutro) zbieramy zamówienia na judogi. Po tym terminie zamykamy listę, kompletujemy zamówienie i przesyłamy do produkcji. Jeżeli ktoś nie zdąży w terminie, będzie musiał zaopatrzyć się w strój do judo we własnym zakresie.

4. W dniu 14.02.21 w Katowicach odbędzie się ogólnopolska liga dzieci i młodzieży w ju-jitsu sportowym. Chcemy aby był to pierwszy zewnętrzny turniej dla dzieci z grup Junior 1/1a. Lista zapisów na tablicy ogłoszeń.

Zespół K.S. Gwardia Tychy

OGRANICZENIA W FERIE ZIMOWE

26/12/2020, 18:59
OGRANICZENIA ZAJĘĆ W OKRESIE FERII ZIMOWYCH

Od poniedziałku 28 grudnia obowiązują nowe przepisy dot. obostrzeń w obszarze sportu. W związku z powyższym informujemy, iż w dniach 4-15 (ferie zimowe) zajęcia sportowe mogą odbywać się wyłącznie dla osób uprawiających judo w naszym klubie. Niestety w tym okresie zmuszeni jesteśmy zawiesić wszystkie zajęcia rekreacyjne dla dorosłych. O wznowieniu zajęć dla tymczasowo zawieszonych grup poinformujemy Was w odrębnym newsie (w przypadku wznowienia zajęć 18.01.21 - grupy rekreacyjne otrzymają również zniżkę składek członkowskich w m-cu styczniu).

Za utrudnienia przepraszamy. Zaplanowane zajęcia z rodzicami Rodzinka Na Macie zostaną zrealizowane w późniejszym terminie.

POWOŁANIE NA TURNIEJ
Informujemy, iż w dniu 14.02.21 w Katowicach odbędzie się pierwszy turniej Ogólnopolskiej Ligi dzieci i młodzieży w ju-jitsu sportowym. Niniejszym powołuję wszystkich zawodników Gwardia Tychy na ten turniej. Okres ferii zimowych skupi się na treningach przygotowujących do zbliżających się turniejów. Szczegóły na zajęciach.

Pozdrawiam
Trener - Andrzej Borowiec

NASZYJ PLASTRON

19/12/2020, 22:07

JAK NASZYĆ PLASTRON?

 

Prosimy wszystkich rodziców dzieci z grupy JUNIOR 1/1a o przyszycie dzieciom plastronów na judogi.  Plastrony należy przyszyć na judogi zgodnie ze wzorem zamieszczonym poniżej (czerwona linia wskazuje linię szycia). Górna granica plastronu powinna znajdować się nie więcej niż 10 cm poniżej kołnierza judogi (tak aby nazwisko układało się na górnej części pleców). Plastron należy podwinąć i przyszyć najlepiej podwójnym ściegiem dookoła grafiki, a także poziomo pod/nad niebieskimi pasami. Dzięki poziomemu przeszyciu plastron nie urwie się w trakcie walki. Do przyszywania plastronów proszę używać BIAŁEJ nici ;)

NOWA POLITYKA SKLEPU ONLINE

03/12/2020, 13:25
NOWA POLITYKA SKLEPU ONLINE

Prosimy o zapoznanie z polityką sklepu online Gwardia, jaką stosujemy od początku wraz z nowymi regulacjami. W tym miejscu pragniemy wszystkim przypomnieć/zapoznać z zasadami funkcjonowania sklepu online.

Mija dwa lata odkąd podjęliśmy decyzję o otwarciu sklepu klubowego. Działalność związaną ze sprzedażą odzieży, gadżetów itp, rozpoczęliśmy na prośbę Was - Klubowiczów. Ilu z Was chciało aby dzieciaki wyglądały jednakowo na turniejach ubrane w bluzy i koszulki klubowe? Utrzymując standard klubu zamiast biegania z karteczką i zbierania pieniędzy do ręki (co budzi wątpliwości i jest całkowicie niepraktyczne) przygotowaliśmy dla Was piękną stronę internetową w którą zainwestowaliśmy 2500 zł (tylko koszt kodowania, do którego należy doliczyć sesje fotograficzne, koszty odzieży próbnej), a następnie samodzielnie znaleźliśmy kilku producentów odzieży (co trwało kilka miesięcy). Żeby ograniczać dodatkowe koszty, projekty odzieży zrobiliśmy samodzielnie, jakość odzieży testowaliśmy na sobie lub naszych dzieciach - co również wymagało poświęcenia czasu.

Po wyborze kilku firm odzieżowych przystąpiliśmy do produkcji. Postawiliśmy na odzież dobrej jakości, tak aby nie zużywała się ona zbyt szybko. Gdzie zatem jest haczyk? To wszystko ma swoją cenę. Nadruki, hafty na judogach, detaliczna liczba zamówień, koszty dostawy pojedynczych rzeczy... To wszystko ma wpływ na wyższą cenę, ponieważ Klub nie może sobie pozwolić na zamawianie kilkuset sztuk odzieży, aby negocjować ceny produkcji - głównie z powodu konieczności zamrażania pieniędzy klubowych.

Zdecydowana większość asortymentu jest sprzedawana praktycznie "po kosztach" lub z niską marżą, która jest cegiełką na działalność Klubu. Aktualnie niektóre produkty sprzedajemy nawet poniżej kosztów ich zakupu (!) Dla przykładu:

- produkcja bluzy FIGHTWEAR w rozmiarze XS kosztuje 147 zł brutto, a ich sprzedaż w naszym sklepie opiewała na kwotę 150 zł (3 zł zysku) - oczywiście bez kosztów dostawy (do 20 zł jednorazowo). Aktualnie bluzy te wystawiamy za kwotę 139 zł co obciąża klub - 8 zł/szt.
- podobnie jest w przypadku rashguard. Koszulki techniczne m-ki SMMASH kosztują standardowo 129 zł (krótki rękaw) i 149 zł (długi rękaw) na stronie ich producenta (poza okresami promocji). Skoro producent sprzedaje odzież hurtowo w takiej kwocie to jaką cenę ma wystawiać klub zamawiający odzież detalicznie po 10 sztuk?
Jeśli wyprzedamy aktualny zapas bluz i koszulek technicznych to Klub nie poniesie większej straty na tym asortymencie.
książki to również bardzo fajna pozycja. Koszt ich zakupu i sprzedaży to 40 zł  (+ koszty dostawy) - bez zysku, a nawet z nieznaczą stratą.
- judogi. Koszt produkcji zależny od rozmiaru. Pojedyncza naszywka na judogi to koszt 15 zł netto - czyli ok. 18 zł brutto. Jeśli mamy na judodze 3 naszywki to koszt jest blisko 60 zł wyższy + koszt dostawy detalicznej + 20 zł do każdego zamówienia itd.

Chcieliśmy prowadzić więcej produktów, np. czapki letnie, czapki zimowe. Sprawdzaliśmy nawet producentów skarpetek i gadżetów reklamowych (kubki itp.). Asortyment uzupełnimy jedynie o spodnie dresowe i ew. bluzy bez kaptura i zamka (powinny być tańsze w produkcji). Niestety z powodu średniego zainteresowania odzieżą oraz
informacjami, że odzież jest za droga - rezygnujemy z prowadzenia magazynu klubowego. Na stanie będą jedynie komplety startowe, gdyż rodzice młodszych dzieci kupują je cały rok. Pozostały asortyment (rashguardy i bluzy) na chwilę obecną pozostanie w sprzedaży wg stanu magazynowego, inne zostaną przeznaczone jako upominki - do ost. sztuki.

NOWA POLITYKA SPRZEDAŻY
Sklep klubowy od początku funkcjonuje na zasadach przedsprzedaży (zbieranie zamówień klientów, opłata, zamówienie klubu, dostawa, wydawanie rzeczy). Taki łańcuch generuje oczywiste opóźnienia począwszy od Waszego zamówienia do faktycznej dostawy - co nie wszystkim się podoba. Począwszy od nowego roku wprowadzimy dodatkowe ograniczenia w sprzedaży wybranych rzeczy. Drogie w produkcji rzeczy takie jak: rashguardy, bluzy, worki, judogi itp. będą dostępne w naszym sklepie wyłącznie w wybranych okresach:
- np. Judogi dostępne w okresie listopad-grudzień z zastrzeżeniem dostawy do końca stycznia (następnego roku) oraz w okresie maj-czerwiec z dostawą we wrześniu. Okresy sprzedaży pozostałego asortymentu określimy do końca roku. Poza okresami nie będzie możliwości zamawiania pojedynczych sztuk nie będących na stanie magazynu Klubu.

Oczywiście można sprzedawać tańsze rzeczy, jednak my nie chcemy iść w kierunku "odzieży reklamowej" ponieważ z regułu jest ona niższej jakości - nie mówiąc już o ograniczeniach w znakowaniu tańszych materiałów (nadruki wysokiej rozdzielczości i ładne grafiki można tylko sublimować na poliestrze lub drogiej pseudobawełnie). Klub nie ma zamiaru oferować produktów niskiej jakości.

Przypominamy wszystkim, że sklep jest częścią Klubu, a nie osobnym podmiotem. Całkowity "zysk" z jego prowadzenia wraca z powrotem do Klubu, czyli do Państwa dzieci, którym niczego nie brakuje. To wszystko co robimy jest częścią ogólnej działalności Klubu i przysparza jedynie dodatkowych obowiązków, logistyki, generuje dodatkowe koszty osobowe itp. My nikogo nie zmuszamy do zakupów w sklepie. Judogi sprzedawane w sklepach sportowych są tańsze, ponieważ przede wszystkim nie są personalizowane, sprzedawane są hurtowo (sprzedaż wyspecjalizowana). Nasza działalność ogranicza się jedynie do członków Klubu. Jeśli ktoś zamówi judogę w innym sklepie, to posiadamy na stanie naszywki klubowe, którymi można opatrzyć strój dziecka i po problemie. Pamiętajcie, że dokonując zakupów w sklepie Gwardii, wspieracie rozwój Klubu.

Z góry przepraszamy za utrudnienia. Zmiany są konieczne w celu ograniczenia wydatków Klubu, a także uwzględniają trend popytu na wybrane produkty.

Pozdrawiamy
Zespół K.S. Gwardia Tychy

POWRACAMY DO RYWALIZACJI

02/12/2020, 15:10
MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W JU-JITSU

W ostatni weekend nasi zawodnicy brali udział w otwartych Mistrzostwach Śląska w ju-jitsu, które odbyly się w dniu 29.11.20 w Katowicach oraz
Turniej mikołajkowym turnieju judo w Bochni. Łącznie nasi zawodnicy zdybyli 14 medali pokazując, że pomimo stanu epidemii utrzymują wysoką formę. Dla wszystkich naszych zawodników jest to ogromny sukces, tym bardziej że był to ich debiut w nowej dyscyplinie. Większość medalistów uplasowała się w finałach kategorii zdobywając złote lub srebrne medale. Dodatkowo ju-jitsu bardzo spodobało się dzieciakom w związku z tym będziemy wyjeżdżać na podobne turnieje, aby dzieciaki pozostawały w stałej rywalizacji.

Mistrzowie Śląska w ju-jitsu:
Zuzanna Loska
Maja Warchoł
Maciej Chrostek
Mariusz Mann
Adam Michalik
Benedykt Nurek

Srebrne medale:
Wojciech Drapiński
Tymoteusz Kokot
Aleksander Niemiec
Magdalena Pichniarczyk
Julian Wróbel

Brązowe medale:
Liliana Borowiec
Oskar Błaszczyk - turniej judo w Bochni.

Udział w turniejach wzięli również: Jakub Prędki (5m.), Karol Gwadera (5 m.) Borys Noga, Michał Kowalik, Fabian Springer.


ZAMÓWIENIA JUDOGI

26/11/2020, 10:49
ZAMÓWIENIA JUDOGI 3.11.20

Informujemy, iż do końca roku będziemy zbierać zamówienia na judogi klubowe - w zdecydowanej większości dotyczy do zawodników z grup KIDS 2, któe począwszy od lutego 2021 będą rozpoczynać szkolenie w strojach judo. Wszystkie stroje dostępne są w naszym sklepie online. Dla osób, które zakupią judogi w innym sklepie, posiadamy również naszywki z herbem klubu do własnego naszycia. Odradzamy zakup judogi w markecie, gdyż ich jakość jest poniżej poziomu używalności w judo (brak plecionej bluzy). Dokonując zakupu proszę kierować się gramaturą min. 350 g. (polecamy marki UOne, Adidas, Essimo, Ippon Gear, Green Hill).

Na potrzeby naszego sklepu wybraliśmy markę UOne ponieważ firma oferuje dobry stosunek jakości do ceny + personalizowanie strojów w barwy klubowe. Przed decyzją firma wysłała nam 1 szt. do testów. Judogę testowaliśmy ok. 6-8 mcy przed decyzją i efekty były bardzo zadowalające i sądzimy, że jakościowo marka może konkurować z dziecięcymi modelami m-ki Adidas.

Dlaczego nasz klub ubiera zawodników w judogi marki Uone?
Już od ubiegłego roku zawodnicy Gwardii przywdziewają spersonalizowane pod nasz klub judogi marki Uone. Wielu z Was pewnie się zastanawia dlaczego właśnie ta marka pośród innych dostępnych producentów została wybrana jako partner Gwardii? Artykuł ten ma za zadanie znaleźć odpowiedź na to pytanie i pokrótce przedstawić markę Uone. Najpierw  trochę historii od Uone. Otóż marka - nazwana na cześć naszej formacji wojskowej – ułanów została założona w 2016 roku w Poznaniu jako lokalna firma posiadająca w swoim portfolio sprzęt sportowy klasy premium. Z początku były to produkty związane stricte ze sportami wodnymi, a dopiero w 2019 roku marka Uone wróciła do swoich korzeni – judo (jeden z założycieli marki spędził na macie 10 lat swojego życia) wprowadzając na rynek właśnie judogi. Marka Uone posiada w swojej ofercie stroje do judo najwyższej jakości dla początkujących adeptów naszej ukochanej dyscypliny. Ciekawostką jest fakt, że celem promocji judo i zachęcania jeszcze większej liczby dzieci do rozpoczęcia swojej przygody z tą sztuką walki marka ta wprowadziła w 2020 roku serie kolorowych judog wraz z zaawansowanymi haftami dla najmłodszych milusińskich. Abstrahując od wysokiej jakości, judogi od Uone zostały przez nas wybrane ze względu na szereg czynników takich jak:
  1.  oprócz judogi i białego paska otrzymujesz worek z cordury na judogę w cenie!
  2. 100% bawełnę, z której wykonane są judogi - co ważne plecionki w porównaniu do tych najtańszych dostępnych w supermarketach.
  3. Wzmocnienia w newralgicznych miejscach, np. dodatkowe warstwy materiału na kolanach.
  4. Gwarancja na szwy
  5. Personalizacja klubowa - nadruki i naszywki, które mogą cieszyć dające poczucie jedności klubowej!
    Polecamy wariant podstawowy 350-1 (haft na sercu). Judogi dostępne w naszym sklepie (przedsprzedaż). Proszę przeczytać opis dot. rozmiaru judogi. Cena uzależniona jest od rozmiaru/ilości haftów/gramatury/koloru judogi. Zamówienia przyjmujemy do końca roku. Wydawanie zamówień w połowie stycznia 2021.

STANDARD SANITARNY

27/08/2020, 23:45
NOWY SEZON - STANDARDY SANITARNE

Od dziś rozpoczynamy nowy sezon 2020/21. W pierwszym tygodniu zapraszamy na zajęcia: CROSS / FIT MAMA / AKTYWNY SENIOR. Pozostałe grupy (Judo) wracają do zajęć od 7 września. Przypominamy, iż grupy Funny Judo w tym tygodniu września mają zaplanowaną przerwę z powodu urlopu trenerki Agnieszki.

W tym miejscu pragniemy poinformować Państwa o aktualnie obowiązujących przepisach sanitarnych dla klubów sportowych:
1. Po wejściu na obiekt należy zdezynfekować dłonie (środki zapewnia klub). Osoby wchodzące na zajęcia obowiązkowo dezynfekują również stopy (należy posiadać własny środek). Wychodząc do domu czynność należy powtórzyć (dłonie).
2. Osoby wchodzące / przebywające na terenie poczekalni powinny zakrywać usta i nos. Maseczkę można zdjąć w szatni (dotyczy osób biorących udział w treningach).
3. Wstęp do szatni mają tylko osoby, biorące udział w treningach / zajęciach klubu oraz rodzice dzieci, które potrzebują pomocy podczas przebierania.
4. Na terenie poczekalni należy zachować dystans społeczny 1,5 m. W poczekalni może przebywać jednocześnie 13 osób (rodziców). Pozostałym zalecamy przebywanie poza obiektem.
5. Zrezygnuj z treningu jesli masz objawy infekcji lub choroby zakaźnej do momentu całkowitego wyzdrowienia. Na treningi
mogą przychodzić jedynie osoby, bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji. Trenerzy klubu mogą niedopuścić do zajęć osób, których stan zdrowia budzi wątpliwości. Pomiar temperatury będzie odbywał się wg oceny stanu zdrowia przez naszych trenerów - wybrane osoby (nie jak dotychczas - wszystkie).
6. O fakcie skierowania na kwarantannę / izolację członka Klubu należy niezwłocznie poinformować kierownictwo Klubu.
7. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Polskiego Związku Judo mata sportowa oraz wszystkie pomieszczenia będą dezynfekowane jeden raz dziennie, natomiast sprzęty (kształtki i inne przybory) po każdej grupie, która będzie korzystać z danego sprzętu (dzieci już nie będą myć maty, gdyż nie ma takiej konieczności). W tym miejscu dziękujemy wszystkim za wyrozumiałość w okresie kiedy było to konieczne.
8. Sprawdzaj aktualne regulacje klubu oraz wytyczne sanitarne publikowane na naszych stronach.
9. Trenerzy Klubu będą dopuszczać do zajęć jedynie osoby zgłoszone przez system rekrutacji. Z powodu wymogu weryfikacji listy obecności, na zajęcia nie będą mieć osoby spoza listy.

Najważniejsze aby wszyscy korzystający z obiektów Gwardii zachowali zdrowy rozsądek oraz przestrzegali higieny osobistej. #BędzieDobrze

SPORTOWIEC ROKU - GALA WRĘCZENIA NAGRÓD

29/06/2020, 23:47
SPORTOWIEC ROKU - GALA WRĘCZENIA NAGRÓD

W ubiegły piątek w Tyskiej Galerii Sportu odbyło się wręczenie nagród laureatom plebiscytu na najpopularniejszego sportowca ubiegłego roku. Jak już wcześniej informowaliśmy, plebiscyt w kat. seniorów zwyciężył nasz trener - ANDRZEJ BOROWIEC. Uroczystość odbyła się w kameralnym gronie, a najlepsi sportowcy odebrali statuetki z rąk wiceprezydenta Tychów p. Macieja Gramatyki. Na uroczystości nie zabrakło ciekawostek, wywiadów i andegdot z życia sportowców. Andrzej zwyciężył w plebiscycie zdobywając największą liczbę głosów spośród wszystkich laureatów! Nasz trener po raz pierwszy znalazł się w gronie laureatów plebiscytu i od razu zwyciężył. To najlepszy dowód na to jaką mamy rozpoznawalność wśród mieszkańców miasta i jaką solidarność reprezentują nasi klubowicze, którzy zmobilizowali się do głosowania. Jesteście naprawdę wielcy. Plebiscyt zorganizował MOSiR Tychy oraz tygodnik Twoje Tychy.

"Na plebiscyt wpłynęły 1.424 głosy. Andrzej Borowiec po raz pierwszy zapisał się wśród laureatów, od razu zdobywając pierwsza lokatę (280 punktów)" - pisze portal tychy.pl

"Podoba nam się, że w mieście - na pozór - hokejowo-piłkarskim rozwijają się również inne dyscypliny sportu. Dowodem na to jest zwycięstwo w plebiscycie judoki i lekkoatletki (...) " - Piotr Zawadzki dyrektor TGS.

W pełni zgadzamy się z tym zdaniem, ponieważ to szczera prawda! Zgodnie z danymi MOSiR nasz klub jest drugim największym klubem sportowym w Tychach, co czyni judo jednym z najpopularniejszych sportów w naszym mieście! A pomyśleć można, że kilka lat temu startowaliśmy od zera, na małej sali gimnastycznej w szkole, codziennie rozkładając i składając matę. Dziś posiadamy własną halę sportową, na której mogą trenować wyczynowcy, oraz małą halę dla dzieci w wieku przedszkolnym. Co czeka nas w przyszłości? Może zbudujemy własną halę widowiskowo-sportową? Będziemy organizować turnieje judo? Zatrudniać olimpijczyków? Wszystko przed nami!

W tym miejscu jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na trenera Gwardii. To dzięki Wam możemy się cieszyć sukcesem, dlatego dzielimy się z Wami radością!

Przypomnijmy, iż w ubiegłym roku trener Andrzej zdobył:
Złoty oraz brązowy medal podczas mistrzostw świata w ju-jitsu w kat. masters (ZEA - Abu Dhabi)
Brązowy medal podczas mistrzostw Europy w ju-jitsu w kat. masters (Rumunia - Bukareszt).

Zdjęcia dzięki uprzejmości: Tyska Galeria Sportu, Tygodnik Twoje Tychy.


Go to top