WYNIKI SPORTOWE

 Wyniki sportowe

Sukcesy wychowanków klubu

 

W tej zakładce chcemy podzielić się z Wami osiągnięciami naszych reprezentantów. Pomimo bogatej historii wcześniejszych oddziałów naszego klubu oraz wielu sukcesów rangi mistrzowskiej (w tym europejskiej i światowej), zamieszczamy jedynie wyniki sportowe zawodników tyskiej "Gwardii" od momentu reaktywacji klubu. Szczegółową listę wyników wychowanków klubu K.S. Gwardia/PKS Katowice znajdziecie TUTAJ.

 

 

Poniżej lista osiągnięć w porządku chronologicznym od 2012 roku:

 

2018

 

21 PAŹDZIERNIKA Turniej judo w Sosnowcu

1 miejsca (7 medali): Kajetan Wroński, Wiktoria Czerw, Kuba Lechowicz, Tymoteusz Kokot, Adam Michalik, Bartłomiej Krokosz, Iwo Krzciuk.

2 miejsca (9 medali): Maciej Chrostek, Kacper Paś, Antonina Wrońska, Magdalena Pichniarczyk, Kuba Bugajski, Franciszek Włodarczyk, Wojciech Drapiński, Karol Brzostek, Oskar Błaszczyk.

3 miejsca: (13 medali): Samuel Mazurkiewicz, Dominik Kozioł, Kamil Machul, Michał Korotusz, Maciej Korotusz, Fabian Springer, Wojciech Drapiński, Aleksander Celiński, Patryk Rudziński, Filip Luber, Aleksander Żurawski, Dawid Baka, Szymon Rzepka.

14 PAŹDZIERNIKA Międzynarodowy turniej judo w Zakopanem

2 miejsce: Franciszek Furtok

3 miejsca: Juliusz Żurawski, Oskar Błaszczyk.

6 PAŹDZIERNIKA International Judo League - Łódź

1 miejsce: Marcel Fors

2 miejsce: Julia Biszczanik

6 PAŹDZIERNIKA Śląska Liga Judo - Koszęcin

1 miejsca: Maciej Chrostek, Bartłomiej Krokosz, Maja Warchoł, Fabian Springer, Adam Michalik.
2 miejsca: Dominik Kozioł, Tymoteusz Matuszewski.
3 miejsca: Zuzanna Jurga, Piotr Kowalski, Tymoteusz Kokot.

23 WRZEŚNIA Turniej judo w Sosnowcu

1 miejsca: Juliusz Żurawski, Franciszek Furtok, Maciej Chrostek, Fabian Springer, Bartłomiej Krokosz, Tymoteusz Kokot, Dawid Baka.
2 miejsca: Adam Michalik, Karol Konieczny, Aleksander Żurawski, Kacper Paś, Marta Burczyk, Emilia Korcz, Oskar Błaszczyk, Bartosz Raczek, Wojciech Kwaśny.
3 miejsca : Franciszek Włodarczyk, Wiktoria Czerw, Maja Warchoł, Kamil Machul, Magdalena Pichniarczyk, Kuba Lechowicz, Piotr Kowalski, Michał i Maciej Korotusz, Patryk Rudziński, Antonina i Kajetan Wrońscy, Filip Luber, Lena Żuber, Kuba Teper, Wojciech Drapiński.

22 WRZEŚNIA Otwarte Mistrzostwa Bytomia - runda 2

1 miejsca: Julia Biszczanik, Franciszek Furtok

3 miejsca: Kamil Burczyk, Juliusz Żurawski, Samuel Mazurkiewicz, Karol Konieczny

22 WRZEŚNIA International Judo League - Kąty Wrocławskie

1 miejsce: Marcel Fors

17 CZERWCA Turniej judo w Sosnowcu

1 miejsce: Adam Michalik

2 miejsce: Fabian Springer

3 miejsce Patryk Hoffmann

17 CZERWCA Międzynarodowy turniej w kopalni soli w Bochni

3 miejsca: Oskar Błaszczyk, Karol Gwadera

16 CZERWCA Otwarte Mistrzostwa Bytomia - runda 2

2 miejsca: Juliusz Żurawski, Oskar Błaszczyk, Kamil Burczyk, Karol Gwadera.

3 miejsca: Franciszek Furtok, Julia Biszczanik.

3 CZERWCA Mistrzostwa Europy w ju-jitsu (kat. Masters)

2 miejsce: Marek Zawisza

3 miejsce: Andrzej Borowiec

2 CZERWCA Turniej judo - Gliwice

1 miejsce: Franciszek Furtok

2 miejsce: Juliusz Żurawski, Oskar Błaszczyk

27 MAJA Grand Prix Mysłowic

1 miejsce: Jakub Prędki, Marcel Fors

2 miejsce: Juliusz Żurawski, Karol Brzostek, Julia Biszczanik

3 miejsce: Karol Gwadera, Szymon Rzepka, Mateusz Losoń, Julian Wróbel.

20 MAJA Turniej judo - Sosnowiec
1 miejsca: Kamil Malarz, Franciszek Furtok, Oskar Błaszczyk, Julia Biszczanik, Mateusz Losoń, Maja Warchoł, Adam Michalik
2 miejsca: Karol Gwadera, Rafał Derewecki, Karol Brzostek
3 miejsca: Maja Marzec, Julian Wróbel, Wojciech Derewecki, Bartosz Raczek, Krystian Kula, Kamil Machul, Fabian Springer, Aleksander Celiński, Tymoteusz Kokot.

12 MAJA Mistrzostwa Polski Masters w judo

1 miejsce: Marek Zawisza

2 miejsce: Andrzej Borowiec

3 miejsce: Michał Luber

21 KWIETNIA Śląska Liga Judo - Piekary Śląskie

1 miejsca: Kamil Burczyk, Franciszek Furtok, Julia Biszczanik, Julian Wróbel, Fabian Springer, Maja Warchoł, Maciej Chrostek, Aleksander Celiński, Adam Michalik.

2 miejsca: Bartłomiej Krokosz, Karol Gwadera, Oskar Błaszczyk,

3 miejsca: Filip Rzewuski, Patryk Hoffmann, Zuzanna Stopa, Maciej Grabiński, Kamil Machul

7 KWIETNIA International Judo League - Bytom

1 miejsce: Marcel Fors

3 miejsca: Julia Biszczanik, Łukasz Błaszczyk

23 MARCA Same Judo Cup - Marki

1 miejsce: Marcel Fors

18 MARCA Turniej judo - Sosnowiec

1 miejsca: Jakub Prędki, Juliusz Żurawski, Karol Gwadera, Adam Michalik, Aleksander Celiński, Bartłomiej Krokosz
2 miejsca: Mateusz Losoń, Julian Wróbel, Kamil Burczyk (kontuzja), Szymon Rzepka, Oskar Błaszczyk, Karol Brzostek, Michał Dyduch, Maja Warchoł, Maja Marzec, Tymoteusz Kokot, Patryk Hoffmann
3 miejsca: Kamil Machul, Fabian Springer, Wojciech Derewecki

10 MARCA Otwarte Mistrzostwa Bytomia

1 miejsca: Filip Rzewuski, Kamil Burczyk, Juliusz Żurawski, Franciszek Furtok.

2 miejsce: Marcel Fors.

3 miejsca: Karol Brzostek, Oskar Błaszczyk.

10 MARCA Nastula Judo Cup

1 miejsce: Michał Luber

3 MARCA - International Judo League - Jasło

1 miejsce: Marcel Fors

3 miejsce: Juliusz Żurawski

18 LUTY Turniej judo - Sosnowiec

1 miejsca: Karol Brzostek, Adam Michalik, Karol Gwadera
2 miejsca: Mateusz Losoń, Oskar Błaszczyk, Maciej Chrostek, Aleksander Celiński, Rafał Derewecki, Wojciech Derewecki, Maciej Grabiński.
3 miejsca: Maja Warchoł, Maja Jędrychowicz, Zuzanna Stopa, Marcel Fors, Krystian Kula, Bartłomiej Krokosz, Wiktor Moryl.

17 LUTY Grand Prix Ostrava

5 miejsce: Julia Biszczanik

10 LUTY International Judo League - Kraków

1 miejsca: Marcel Fors, Juliusz Żurawski
2 miejsca: Franciszek Furtok, Jakub Prędki, Samuel Mazurkiewicz

3 miejsce: Filip Rzewuski

13 STYCZNIA Międzynarodowy turniej judo "Pokonujemy granice"- Bielsko-Biała

3 miejsce: Kamil Burczyk

 

2017

 

18 GRUDNIA Turniej judo - Sosnowiec

1 miejsca: Adam Michalik, Oskar Błaszczyk.

2 miejsca: Bartłomiej Krokosz, Rafał Derewecki, Krystian Kula, Mateusz Losoń, Maja Marzec, Bartosz Raczek, Maja Warchoł, Julian Wróbel, Wiktoria Czerw

3 miejsca: Maciej Chrostek, Karol Gwadera, Patryk Hoffmann, Kacper Kozik, Kamil Machul, Zuzanna Stopa, Fabian Springer.

17 GRUDNIA Otwarte Mistrzostwa Polski w judo Masters - Oleśnica

2 miejsce - Adam Zubrzycki

3 GRUDNIA Mistrzostwa Śląska w ju-jitsu

2 miejsce: Kacper Wróbel

2 GRUDNIA Otwarte Mistrzostwa Bytomia - 4 runda

1 miejsca: Kamil Burczyk, Juliusz Żurawski

2 miejsca: Marcel Fors, Julia Biszczanik, Juliusz Żurawski, Karol Brzostek, Franciszek Furtok, Filip Rzewuski.

26 LISTOPADA Mistrzostwa Mysłowic

1 miejsca: Marcel Fors, Julia Biszczanik

2 miejsca: Juliusz Żurawski, Karol Brzostek, Jakub Prędki

3 miejsca: Franciszek Furtok, Szymon Rzepka, Julian Wróbel.

18-19 LISTOPADA Silesia Cup - Rybnik

1 miejsce: Marcel Fors

2 miejsce: Karol Brzostek

3 miejsca: Łukasz Błaszczyk, Julia Biszczanik, Juliusz Żurawski, Maciej Grabiński, Maja Jędrychowicz, Krystian Kula, Maja Marzec, Bartosz Raczek, Maja Warchoł.

11 LISTOPADA International Judo League - Kraków

3 miejsce: Łukasz Błaszczyk

29 PAŹDZIERNIKA Śląska Liga Judo - Bytom

1 miejsca: Julia Biszczanik, Jakub Prędki, Julian Wróbel, Mateusz Losoń.

2 miejsca: Marcel Fors, Derewecki Wojciech, Krystian Kula, Maja Marzec.

3 miejsca: Karol Brzostek, Szymon Rzepka, Michał Dyduch, Karol Gwadera, Kacper Kozik, Fabian Springer.

28 PAŹDZIERNIKA IX Memoriał im. Jigoro Kano - Poznań

1 miejsce: Filip Rzewuski

2 miejsce: Juliusz Żurawski

7 PAŹDZIERNIKA Otwarte Mistrzostwa Bytomia - 3 runda

1 miejsce: Franciszek Furtok

3 miejsce: Jakub Prędki, Samuel Mazurkiewicz, Julia Biszczanik

17 WRZEŚNIA Turniej Judo Wolbrom

1 miejsce: Julia Biszczanik

2 miejsca: Filip Rzewuski, Juliusz Żurawski, Karol Brzostek

3 miejsce: Marcel Fors

16 WRZEŚNIA Puchar Polski w ju-jitsu

1 miejsce: Kacper Wróbel

18 CZERWIEC Międzynarodowy Turniej Judo w kopalni soli w Bochni

3 miejsce: Franciszek Furtok

11 CZERWIEC Śląska Liga Judo - Radzionków

1 miejsca: Juliusz Żurawski, Franciszek Furtok, Samuel Mazurkiewicz, Kamil Malarz, Bartosz Raczek, Jakub Prędki.

2 miejsce: Julia Biszczanik

3 miejsce: Tymon Kostecki

28 MAJ Turniej judo "Olimpijskie nadzieje" - Wisła

1 miejsce: Franciszek Furtok

2 miejsce: Marcel Fors

3 miejsce: Kamil Burczyk

27 MAJ Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w ju-jitsu - Rybnik

2 miejsce: Kacper Wróbel

3 miejsce: Daniel Czerw

14 MAJ Turniej judo - Sosnowiec

1 miejsca: Julia Biszczanik, Juliusz Żurawski, Franciszek Furtok, Julian Wróbel

2 miejsca: Karol Brzostek, Kamil Burczyk, Kamil Malarz, Marcel Fors, Samuel Mazurkiewicz, Michał Dyduch

3 miejsca: Julia Biszczanik, Bartosz Raczek.

9 KWIECIEŃ Turniej judo - Sosnowiec

2 miejsca: Julian Wróbel, Bartosz Raczek, Kamil Machul

9 KWIECIEŃ OM BYTOM Runda II

1 miejsca: Julia Biszczanik, Filip Rzewuski, Juliusz Żurawski

2 miejsca: Kamil Burczyk, Karol Brzostek

3 miejsca: Samuel Mazurkiewicz, Franciszek Furtok, Marcel Fors.

2 KWIECIEŃ Grand Prix Mysłowic

1 miejsca: Julia Biszczanik, Filip Rzewuski

2 miejsca: Łukasz Błaszczyk, Samuel Mazurkiewicz

3 miejsca: Franciszek Furtok, Marcel Fors.

11 MARZEC International Judo League - Opole

1 miejsca: Julia Biszczanik

2 miejsca: Filip Rzewuski, Franciszek Furtok, Jakub Prędki

5 MARZEC Turniej judo - Sosnowiec:

1 miejsca: Karol Brzostek (x2)

3 miejsca: Kamil Machul

4 MARZEC III Międzynarodowe Mistrzostwa Rybnika

1 miejsca: Julia Biszczanik, Franciszek Furtok, Filip Rzewuski, Karol Brzostek, Jakub Prędki, Samuel Mazurkiewicz

2 miejsca: Kamil Burczyk, Juliusz Żurawski, Marcel Fors

3 miejsca: Michał Dyduch, Szymon Rzepka

19 LUTY Otwarte mistrzostwa Bytomia - runda I.

1 miejsca: Filip Rzewuski, Julia Biszczanik, Juliusz Żurawski.

3 miejsca: Franciszek Furtok, Marcel Fors, Karol Brzostek, Kamil Malarz.

12 LUTY Turniej judo - Sosnowiec:

1 miejsca: Filip Rzewuski, Łukasz Błaszczyk, Julia Biszczanik, Samuel Mazurkiewicz.                        

2 miejsca: Franek Furtok, Marcel Fors, Kamil Malarz, Jakub Prędki.

3 miejsca: Szymon Rzepka, Bartosz Raczek, Kamil Machul, Karol Brzostek, Juliusz Żurawski.

28 STYCZNIA Mistrzostwa Polski ju-jitsu juniorów - Mysłowice - 3 miejsce Kacper Wróbel.

8 STYCZNIA Międzynarodowy turniej judo "Pokonujemy Granice" - Bielsko-Biała:

1 miejsca: Julia Biszczanik, Filip Rzewuski.

3 miejsca: Marcel Fors, Franciszek Furtok, Łukasz Błaszczyk.


2016

 

11 GRUDNIA Turniej judo - Sosnowiec - Karol Brzostek - 2 miejsce, Kamil Machul - 3 miejsce.

4 GRUDNIA Otwarte mistrzostwa Bytomia runda IV - Juliusz Żurawski - 2 miejsce, Jakub Prędki - 2 miejsce.

27 LISTOPADA Mistrzostwa Miasta Mysłowice

1 miejsca: Julia Biszczanik (FU 10), Filip Rzewuski.

2 miejsce: Marcel Fors.

3 miejsca: Julia Biszczanik (FU 12), Franciszek Furtok.

20 LISTOPADA Silesia Cup - Rybnik:

1 miejsca: Kacper Wróbel, Juliusz Żurawski, Julia Biszczanik, Franciszek Furtok.

2 miejsca: Łukasz Błaszczyk, Marcin Urbańczyk, Kamil Burczyk.

3 miejsca: Karol Brzostek, Marcel Fors.

12 LISTOPADA Mistrzostwa świata w zapasach Pahlavani (st.wolny tradycyjny) - Mińsk/Białoruś - Andrzej Borowiec 5 miejsce.

6 LISTOPADA Turniej judo - Sosnowiec:

1 miejsca: Julia Biszczanik, Karol Brzostek, Jakub Prędki, Tymon Kostecki, Łukasz Błaszczyk, Michał Dyduch.

2 miejsca: Marcel Fors, Kamil Machul, Szymon Rzepka, Franek Furtok, Juliusz Żurawski, Samuel Mazurkiewicz.

3 miejsce: Dominik Wróbel.

16 PAŹDZIERNIKA Turniej judo - Sosnowiec:

1 miejsca: Franek Furtok, Karol Brzostek, Kamil Machul, Filip Rzewuski, Marcel Fors.

1 miejsca: Julia Biszczanik, Juliusz Żurawski, Łukasz Błaszczyk, Michał Dyduch, Samuel Mazurkiewicz.

1 miejsca: Kamil Burczyk, Dominik Wróbel.

8 PAŹDZIERNIKA Turniej judo - Pisarzowice:

1 miejsca: Filip Rzewuski, Julia Biszczanik, Franek Furtok, Kamil Burczyk, Łukasz Błaszczyk.

2 miejsca: Jakub Prędki, Samuel Mazurkiewicz, Karol Brzostek, Marcel Fors.

3 miejsca: Paweł Chodor, Szymon Rzepka, Kamil Machul, Kamil Malarz.

18 WRZEŚNIA Otwarte mistrzostwa Bytomia runda III:

2 miejsca: Juliusz Żurawski.

3 miejsca: Julia Biszczanik, Franciszek Furtok.

18 WRZEŚNIA Turniej judo - Sosnowiec:

1 miejsca: Marcel Fors.

2 miejsca: Kamil Malarz, Szymon Rzepka, Michał Dyduch, Dominik Wróbel, Karol Brzostek.

3 miejsca: Miron Budny, Kamil Machul.

10 WRZEŚNIA Puchar Polski ju-jitsu juniorów - Katowice - Kacper Wróbel - 3 miejsce.

12 CZERWIEC Otwarte mistrzostwa Bytomia runda II:

2 miejsca: Julia Biszczanik.

3 miejsca: Kamil Burczyk.

12 CZERWIEC Turniej judo - Sosnowiec:

1 miejsca: Łukasz Błaszczyk, Marcel Fors, Karol Brzostek.

2 miejsca: Kamil Machul.

28 MAJ International Judo League - Bytom.

2 miejsce: Filip Rzewuski.

3 miejsca: Marcel Fors, Julia Biszczanik.

10 KWIECIEŃ Turniej judo dla dzieci - Sosnowiec:

1 miejsca: Franciszek Furtok, Marcel Fors, Paweł Chodor, FIlip Rzewuski, Juliusz Żurawski, Karol Brzostek.

2 miejsca: Julia Biszczanik, Kamil Burczyk, Łukasz Błaszczyk.

3 miejsce: Mateusz Fabiański.

9 KWIECIEŃ Mistrzostwa Polski juniorów w ju-jitsu - Katowice - 2 miejsce Kacper Wróbel.

3 KWIECIEŃ Grand Prix Mysłowic:

1 miejsca: Franciszek Furtok, Filip Rzewuski,

2 miejsca: Julia Biszczanik (w kat. chłopców!),

3 miejsca: Kamil Burczyk, Juliusz Żurawski, Paweł Chodor.

13 MARZEC Otwarte Mistrzostwa Bytomia - Runda I:

1 miejsce: Juliusz Żurawski.

3 miejsca: Julia Biszczanik, Filip Rzewuski.

13 MARZEC Turniej judo dla dzieci - Sosnowiec:

1 miejsca: Franciszek Furtok, Marcel Fors, Paweł Chodor, Karol Brzostek.

2 miejsca: Łukasz Błaszczyk.

3 miejsca: Kamil Malarz, Mateusz Fabiański.

7 LUTY Turniej judo dla dzieci - Sosnowiec:

1 miejsca: Juliusz Żurawski, Marcel Fors, Kamil Burczyk.

2 miejsca: Julia Biszczanik.

3 miejsca: Paweł Chodor, Kamil Malarz, Mateusz Fabiański.

14-15 STYCZEŃ Puchar Świata zapasów st. wolny (tradycyjny) - Teheran, Iran. Roman Głąb 8 miejsce. Andrzej Borowiec 14 miejsce.

9 STYCZEŃ Międzynarodowy Turniej "Pokonujemy Granice" - Bielsko-Biała:

1 miejsce: Marcel Fors.

2 miejsce: Karol Brzostek.

3 miejsce: Julia Biszczanik.

 

2015

 

28-29 LISTOPADA Mistrzostwa Miasta Mysłowice:

1 miejsce: Julia Biszczanik.

2 miejsca: Kacper Wróbel, Marcin Urbańczyk.

3 miejsca: Daniel Czerw, Marcel Fors.

22 LISTOPADA Silesia Cup - Rybnik:

1 miejsca: Julia Biszczanik, Juliusz Żurawski.

2 miejsca: Filip Rzewuski, Daniel Czerw, Kacper Wróbel, Marcin Urbańczyk.

8 LISTOPADA Turniej judo dla dzieci - Sosnowiec:

1 miejsca: Julia Biszczanik, Łukasz Błaszczyk, Juliusz Żurawski, Karol Brzostek.

2 miejsca: Filip Rzewuski, Marcel Fors, Kamil Burczyk.

3 miejsca:  Mateusz Fabiański, Kamil Malarz.

18 PAŹDZIERNIKA Turniej judo dla dzieci - Sosnowiec:

1 miejsca: Julia Biszczanik, Filip Rzewuski, Marcel Fors, Łukasz Błaszczyk, Karol Brzostek.

3 miejsca: Mateusz Fabiański, Paweł Chodor.

27 WRZEŚNIA Turniej judo dla dzieci - Sosnowiec:

1 miejsca: Julia Biszczanik, Franek Furtok, Juliusz Żurawski, Filip Rzewuski, Marcel Fors, Mateusz Fabiański, Karol Brzostek.

2 miejsca: Adam Kuca, Łukasz Błaszczyk.

3 miejsca: Kamil Malarz, Paweł Chodor.

14 CZERWCA Turniej judo dla dzieci - Sosnowiec:

1 miejsce: Julia Biszczanik

2 miejsca: Filip Rzewuski, Franek Furtok

3 miejsce: Juliusz Żurawski.

12 KWIETNIA Grand Prix Mysłowic w judo:

1 miejsce: Julia Biszczanik.

2 miejsca: Filip Rzewuski, Marcin Urbańczyk.

3 miejsce: Franek Furtok.

8 MARCA Grand Prix Mysłowic w judo:

1 miejsca: Julia Biszczanik.

3 miejsca: Filip Rzewuski.

27 LUTY IV Puchar Świata zapasów st. wolny (tradycyjny) - Tadżykistan - 7 miejsce Andrzej Borowiec.

31 STYCZEŃ Puchar Polski juniorów/młodzieży w ju-jitsu - 2 miejsce Bartosz Gurgul.

24 STYCZEŃ Grand Prix Mysłowic w judo:

1 miejsca: Marcin Urbańczyk, Julia Biszczanik.

2 miejsce: Filip Rzewuski.


2014

 

29 LISTOPAD Puchar Polski juniorów w ju-jitsu - 1 miejsce Bartosz Gurgul.

19 PAŹDZIERNIK Mistrzostwa Mysłowic w judo - 3 miejsce: Kacper Wróbel.

20 WRZESIEŃ Grand Prix Mysłowic w judo:

2 miejsca: Kacper Wróbel, Franciszek Furtok .

9-10 SIERPIEŃ Mistrzostwa Europy w zapasach st. wolny (tradycyjny) - Mińsk/Białoruś - 3 miejsce Dawid Skrzydło.

7 CZERWIEC Mistrzostwa Śląska w ju-jitsu - Rybnik - 2 miejsce: Bartosz Gurgul , 3 miejsce: Daniel Czerw.

25 MAJ ALMMA 61 - Bochnia - 2 miejsce: Adam Kowalczyk.

12 KWIECIEŃ Grand Prix Mysłowic w judo - 3 miejsce: Szymon Krzywoń.

8 MARZEC Mistrzostwa Polski juniorów w ju-jitsu - Katowice - 3 miejsce: Bartosz Gurgul

22 LUTY ALMMA 54 - Katowice - 2 miejsca: Dawid Czyjt, Patryk Kędroń.


2013

 

7 GRUDZIEŃ OTK Juniorów Ju-jitsu - Katowice: 1 miejsce Bartosz Gurgul.

16 LISTOPAD Międzynarodowy Turniej MMA Hadaka Waza - Bytom: 2 miejsce Patryk Kędroń, 3 miejsce Dawid Kruzel.

1-2 LISTOPAD Puchar Świata zapasów st. wolny (tradycyjny) - Iran, Khoram Abad: udział Andrzej Borowiec.

26 PAŹDZIERNIK Puchar Europy w ju-jitsu - Słowenia/Brezice - 3 miejsce Dawid Skrzydło.

20 PAŹDZIERNIK Grand Prix Mysłowic:

1 miejsce: Filip Rzewuski.

2 miejsca: Sebastian Kubas, Daniel Czerw.

22 WRZESIEŃ Turniej MMA "Czarne Diamenty" - Katowice - 1 i 2 miejsce Dawid Czyjt.

21 WRZESIEŃ Mistrzostwa Świata zapasów st. klasyczny (tradycyjny) - Białystok - 5 miejsce Andrzej Borowiec.

21 WRZESIEŃ Puchar Polski młodzieżowców w ju-jitsu - Katowice - 1 miejsce Kamil Stolecki, 2 miejsce Dawid Skrzydło, 3 miejsce Paweł Skorzec.

22 CZERWIEC Mistrzostwa Polski seniorów w ju-jitsu: 2 miejsce Dawid Skrzydło (BJJ / Ne Waza)

16 CZERWIEC Otwarty Puchar Śląska MMA - Katowice: 3 miejsce Dawid Czyjt.

25 MAJ Mistrzostwa Polski juniorów w ju-jitsu - Katowice: 3 miejsce Kamil Stolecki.

20 KWIECIEŃ Ogólnopolski Turniej MMA "Bytomski Pyrlik" - Bytom: 2 miejsce Dawid Czyjt.

9 MARZEC Mistrzostwa Polski młodzieżowców w ju-jitsu - Katowice: 3 miejsce Dawid Skrzydło.

 

2012

 

8-9 GRUDZIEŃ Puchar Europy zapasów st. wolny (tradycyjny) - Mińsk/Białoruś: 3 miejsce Andrzej Borowiec.

26 PAŹDZIERNIK Gala MMA Coloseum XI - Jasło - wygrana Piotr Mikołajski.

20 PAŹDZIERNIK Mistrzostwa Polski juniorów w ju-jitsu - Katowice: 2 i 3 miejsce Kamil Stolecki.

16 WRZESIEŃ Mistrzostwa Świata zapasów st. klasyczny (tradycyjny) - Mińsk/Białoruś: 5 miejsce Andrzej Borowiec.

16 WRZESIEŃ Mistrzostwa Polski młodzieżowców w ju-jitsu - Gorzów Wlkp.: 3 miejsce Dawid Skrzydło.

3 CZERWIEC Mistrzostwa Polski seniorów w ju-jitsu - Katowice: 2 miejsce Andrzej Borowiec.