OSTATNIE TURNIEJE 2018


OSTATNIE TURNIEJE ROKU

W sobotę 8 grudnia na mistrzostwach Bytomia startowało pięciu naszych zawodników, z których trójka przywiozła medale:

1 miejsce Franciszek Furtok
2 miejsce Oskar Błaszczyk
3 miejsce Karol Brzostek
5 miejsce Jakub Prędki
Mateusz Sałata - bez pkt.

Należy dodać, iż turnieje OMB również odbywają się w ramach rocznego rankingu i tak samo jak w przypadku IJL również nagradzani są najlepsi zawodnicy. W tym roku po raz kolejny na podium najlepszych stanie nasz zawodnik: FRANCISZEK FURTOK, który po trzech rundach zajmował wysokie trzecie miejsce. Zgarniając złoty medal i maksymalną liczbę punktów Franek może zająć jeszcze wyższą lokatę. Czekamy na oficjalne zestawienie. To trzeci rok z rzędu kiedy nasi reprezentanci stają wśród najlepszych zawodników Śląska i okolic.

 W kolei w niedzielę 9 grudnia odbył się mikołajkowy turniej judo w Bochni, na którym startowała czwórka Gwardzistów. Oto ich wyniki:

 

1 miejsce Olek Żurawski
3 miejsce Oskar Błaszczyk
3 miejsce Magdalena Pichniarczyk
Maja Warchoł - bez pkt.


W Bochni żadnych szans swoim przeciwnikom nie dał młodszy brat Julka, Olek Żurawski wygrywając 4 walki. Oskar Błaszczyk dzień po dniu przywozi medale z różnych turniejów i idzie jak burza. Zaskakująco na podium wskoczyła młodziutka Madzia Pichniarczyk, która zajęła trzecie miejsce w kategorii ze starszą Mają Warchoł - niestety tym razem Maja bez medalu.