REKRUTACJA

 

Od początku naszej działalności kładziemy duży nacisk na jakość naszego szkolenia. Treningi judo podzielone są na grupy wiekowe o stopniowanym poziomie doświadczenia. Na zajęcia judo przyjmujemy dzieci, młodzież i dorosłych wg wieku i poziomu zaawansowania (zgodnie z poniższą listą). Ze względów szkoleniowych dzieci przyjmujemy tylko w podanych okresach. W wyjątkowych sytuacjach trener może przyjąć dziecko w innym terminie. WAŻNE! Dzieci powyżej 8 lat, rozpoczynające przygodę z judo, umieszczamy w grupie KIDS 2.

 

INFOMACJE NABOROWE 2017

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje data wpływu e-maila.

 

Rezerwując miejsce w danej grupie należy przesłać zgłoszenie pocztą elektroniczną zawierające: imię, nazwisko, datę urodzenia, nazwę grupy, tel. kontaktowy (np. Kowalski Jan, ur. 2012-04-15, tel. 500-600-700, grupa KIDS 1) na NOWY e-mail:


rekrutacja@gwardia-tychy.pl

 


NABÓR OTWARTY W FIT-SPOT

(REZERWACJE MIEJSC)


FUNNY JUDO - Przedszkolaki 3-5 lat -zajęcia ogólnorozwojowe. Dzieci w wieku od 3-4 lat (roczniki 2014-2012). Zapisy trwają cały rok. Aktualnie posiadamy dwie grupy dzieci po 12 osób/trening.

* Ilość miejsc ograniczona. Adresy poszczególnych partnerów w zakładce FUNNY JUDO.


NABÓR OTWARTY DO FIT SPOT (REZERWACJE MIEJSC)

NABÓR DO KLUBU ZAMKNIĘTY


JUDO KIDS (KLUB) - Grupa początkująca. Dzieci w wieku od 5-6 lat (roczniki 2012-2011). Zapisy do grupy przyjmujemy od początku czerwca do końca sierpnia 2018 roku.

* Ilość miejsc ograniczona. O szczegóły pytaj trenera.

JUDO KIDS (FIT SPOT) - NABÓR OTWARTY - Grupa początkująca. Zajęcia rekreacyjne (przygotowujące do treningów w klubie). Zapisy do grupy prowadzi nasz partner FIT-SPOT poza okresem rekrutacji do klubu.


NABÓR ZAMKNIĘTY

 

JUDO KIDS 2/2A - Grupy początkujące starsze (6 kyu). Dzieci w wieku od 7-8 lat (roczniki 2010-2009) oraz 9-12 (roczniki 2008-2005)Zapisy do grup przyjmujemy od 1 czerwca do końca sierpnia 2018 roku. W grupie K-2A umieszczamy także dzieci w wieku 9-12 lat, które dopiero rozpoczynają przygodę z judo.

* Ilość miejsc ograniczona. O szczegóły pytaj trenera.

NABÓR ZAMKNIĘTY


JUDO JUNIOR - Grupa średniozaawansowana młodsza. Zawodnicy min. 6 kyu (5-4 kyu) w wieku od 9-12 lat (roczniki 2008-2005). Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok.*

* Do grupy JUNIOR - przyjmujemy dzieci uprawiające wcześniej judo w innych klubach (osiągnięty stopień 6-5 kyu). W wyjątkowych wypadkach trener może podjąć decyzję o umieszczeniu dziecka w grupie o niższym poziomie zaawansowania. Ilość miejsc ograniczona.

NABÓR OTWARTY


JUDO JUNIOR 2 - Grupa średniozaawansowana starsza. Zawodnicy (4-3 kyu) w wieku od 11-13 lat (roczniki 2006-2004). Zapisy przyjmujemy cały rok.*

* Do grupy JUNIOR 2 - przyjmujemy dzieci/młodzież uprawiające wcześniej judo w innych klubach (osiągnięty stopień 4 kyu). W wyjątkowych wypadkach trener może podjąć decyzję o umieszczeniu dziecka w grupie o niższym poziomie zaawansowania.

 

NABÓR OTWARTY


MMA / JU-JITSU ADVANCED Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok.

Grupa połączona (początkujący + średniozaawansowani). Młodzież i dorośli od 16 lat.**

* Do grona zawodników (ścieżka sportowa) przyjmujemy tylko i wyłącznie osoby uprawiające wcześniej judo/ju-jitsu wyczynowo (osiągnięty stopień min. 4 kyu oraz wiek 13 lat). ** Do grona rekreacyjnego przyjmujemy osoby w każdym wieku począwszy od 16 lat bez względu na doświadczenie.


 

 

NABÓR OTWARTY


CRS (CROSS) - Grupa mieszana. Młodzież i dorośli od 16 lat. Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok.

* Ilość miejsc ograniczona. O szczegóły pytaj trenera.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU!