REKRUTACJA

Od początku naszej działalności kładziemy duży nacisk na jakość naszego szkolenia. Treningi judo podzielone są na grupy wiekowe o stopniowanym poziomie doświadczenia. Na zajęcia judo przyjmujemy dzieci, młodzież i dorosłych wg wieku i poziomu zaawansowania (zgodnie z poniższą listą). Ze względów szkoleniowych dzieci przyjmujemy tylko w podanych okresach. W wyjątkowych sytuacjach trener może przyjąć dziecko w innym terminie.

 

 

ZAJĘCIA SPORTOWE

 

REKRUTACJA RUSZA 1 CZERWCA

UWAGA! O przyjęciu do klubu decyduje data wpływu e-maila.

 

Rezerwując miejsce w danej grupie należy przesłać zgłoszenie pocztą elektroniczną zawierające: imię, nazwisko, datę urodzenia, nazwę grupy, tel. kontaktowy (np. Kowalski Jan, ur. 2012-04-15, tel. 500-600-700, grupa KIDS 1) na e-mail:


rekrutacja@gwardia-tychy.pl

 

z dopiskiem w tytule NAZWY GRUPY


 

FUNNY JUDO 1/2/3 NABÓR OTWARTY W FIT-SPOT (REZERWACJE MIEJSC)

Przedszkolaki 3-5 lat - zajęcia ogólnorozwojowe. Dzieci w wieku od 3-5 lat (roczniki 2015-2013, ukończone 3 lata). Zapisy trwają cały rok. Aktualnie posiadamy trzy grupy dzieci po 12 osób/trening. Zajęcia FUNNY JUDO stanowią uzupełnienie oferty klubu i mają za zadanie przygotować dzieci do zajęć sportowych. Zajęcia dla najmłodszych prowadzimy na zlecenie innych podmiotów. Nie zwlekaj i zapisz dziecko na FUNNY JUDO u jednego z naszych partnerów: FIT-SPOT Tychy ul. Wejchertów 20. * Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.

JUDO KIDS 1 NABÓR ZAMKNIĘTY

Grupa początkująca. Dzieci w wieku od 5-6 lat (roczniki 2013-2012). Zapisy do grupy przyjmujemy od 1 czerwca do 30 września lub wyczerpania miejsc (wtedy uruchamiamy listę rezerwową). * Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.

 

JUDO KIDS 2 NABÓR ZAMKNIĘTY

Grupa początkujące starsze. Dzieci w wieku od 7-8 lat (roczniki 2011-2010). Zapisy do grupy przyjmujemy od 1 czerwca do 30 września lub wyczerpania miejsc (wtedy uruchamiamy listę rezerwową). * Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.

 

JUDO KIDS 3 NABÓR ZAMKNIĘTY

Grupy początkujące starsze (6 kyu). Dzieci w wieku od 9-12 (roczniki 2009-2006). Zapisy do grupy przyjmujemy od 1 czerwca do 30 września lub wyczerpania miejsc (wtedy uruchamiamy listę rezerwową).

* Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.

 

JUDO JUNIOR 1 (NABÓR OTWARTY)

Grupa średniozaawansowana młodsza. Zawodnicy min. 6 kyu (5-4 kyu) w wieku od 9-12 lat (roczniki 2008-2005). Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok. * Do grupy JUNIOR - przyjmujemy dzieci uprawiające wcześniej judo w innych klubach (osiągnięty stopień 6-5 kyu). W wyjątkowych wypadkach trener może podjąć decyzję o umieszczeniu dziecka w grupie o niższym poziomie zaawansowania. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o miejsce w klubie.


JUDO JUNIOR 2/3 (NABÓR OTWARTY)

Grupa średniozaawansowana starsza. Zawodnicy (4-3 kyu) w wieku od 11-13 lat (roczniki 2006-2004). Zapisy przyjmujemy cały rok.*

* Do grupy JUNIOR 2/3 - przyjmujemy dzieci/młodzież uprawiające wcześniej judo w innych klubach (osiągnięty stopień 4 kyu). W wyjątkowych wypadkach trener może podjąć decyzję o umieszczeniu dziecka w grupie o niższym poziomie zaawansowania. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o miejsce w klubie.

 

 

MASTERS (NABÓR OTWARTY)

Grupa mieszana. Młodzież i dorośli od 18 lat.* Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok.

* Do grupy MASTERS przyjmujemy początkujących oraz osoby o stażu sportowym w chwytanych sportach walki. Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.

 

 

CROSS (NABÓR OTWARTY)

Grupa mieszana. Młodzież i dorośli od 18 lat. Zapisy do grupy przyjmujemy cały rok. * Ilość miejsc ograniczona. Zapytaj o szczegóły.

 

______________________________________________________________________________________________________________

 

 

SPORTOWE URODZINY (REZERWACJE TERMINÓW)

W chwili obecnej rezerwacji dokonujemy tylko w soboty w godzinach 16:00-18:00. Czas trwania imprezy 90 - 120 min. W celu rezerwacji terminu należy przesłać na nasz e-mail FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (POBIERZ) przy liczebności grupy od 8 do 12 osób (w wieku od 4 do 12 lat). Rezerwacje przyjmujemy cały rok.  Adres poczty do rezerwacji urodzin:


biuro@gwardia-tychy.pl

 

 z dopiskiem w tytule SPORT B-DAY