Cennik


LEGENDA:


  • Zajęcia FUNNY JUDO (2 treningi tygodniowo po 30 min) - składka płatna na recepcji FIT-SPOT (zniżki wg cennika FIT-SPOT). Pierwsze zajęcia GRATIS.
  • Zajęcia KIDS + JUNIOR (2-3 treningi tygodniowo od 45 do 120 min) - obowiązuje składka miesięczna dla członków klubu płatna do 15-go każdego miesiąca. Składka podstawowa (oraz pomniejszona ze zniżką rodzinną) obowiązuje w okresie 01.09-30.06. Składka postojowa obowiązuje w okresie 1.07-31.08 (kwota na 1 osobę). Pierwszy tydzień GRATIS.
  • Zajęcia MASTERS + CRS (2-5 treningi tygodniowo od 90 do 120 min) - obowiązuje składka miesięczna zależna od liczby zajęć (tygodniowo) na które uczęszczasz. Pierwsze zajęcia GRATIS.

 

Na co możesz liczyć w zamian za opłatę składki członkowskiej:

- szkolenie sportowe pod okiem doświadczonego zespołu trenerów.

- profesjonalne warunki do treningów (hala sportowa + sprzęt).

- udział w seminariach i szkoleniach organizowanych przez klub.

- udział w turniejach sportowych bez opłacania kosztów startowego (20-60 zł/start - większość klubów pobiera dodatkowe opłaty za starty zawodników w turniejach sportowych).

- odzież klubową (m.in. koszulki i dresy reprezentacyjne)

- upominki związane z judo przy okazji różnych eventów.

 

Składki członkowskie w naszym klubie sportowym są jedną z tych rzeczy, które odróżniają nas od komercyjnych klubów sztuk walki. Każdy kto dokonuje opłaty członkowskiej ma rzeczywisty wkład w rozwój naszego klubu. Dzieje się tak ze względu na fakt, iż składki bezpośrednio zasilają konto klubu i są wykorzystywane na jego działalność. Wysokość naszych składek członkowskich jest uzależniona jedynie od kosztów wynajmu sali treningowej, zakupu sprzętu do ćwiczeń oraz organizacji zajęć. U nas nie ma żadnych ukrytych opłat. Dzięki wsparciu naszych sponsorów oraz profesjonalnemu zarządzaniu klubem nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.


SKŁADKI CZŁONKOWSKIE PŁATNE NA KONTO


PL 26 1050 1399 1000 0090 3122 4968


W tytule: MM.RRRR – Imię i nazwisko uczestnika oraz symbol grupy

(np. 09.2017 Jan Kowalski, grupa K-1).

 

UWAGA! Klub oferuje dwa treningi próbne (bezpłatne) dla nowych dzieci zgłaszających się na zajęcia w grupach KIDS i JUNIOR. W grupach FUNNY JUDO, CRS, MASTERS W przypadku akceptacji postanowień umowy członkowskiej Członek klubu/Opiekun prawny zobowiązany jest do opłaty składki członkowiej za każdy miesiąc bez względu na ilość zajęć,  w których brał/dziecko brało udział. W przypadku choroby/kontuzji członka klubu można zwolnić z opłaty składki członkowskiej (w danym miesiącu) na pisemny wniosek członka/opiekuna. Wnioski rozpatruje Zarząd klubu.