MIKOŁAJKI 2018


MIKOŁAJKI 2018

W sobotę 15 grudnia nasi zawodnicy mogli na chwilę zapomnieć o treningach judo i spotkać się w przyjacielskim gronie kolegów z klubu. Na naszej hali gościli judocy od najmłodszych grup Funny Judo, aż po zawodników najbardziej doświadczonych z grupy JUNIOR 3. Na spotkaniu ze św. Mikołajem przewinęło się przez halę około 150 dzieci. To naprawdę było niesamowite przeżycie, zarówno dla nas trenerów - jak i dla naszych podopiecznych. Powiększ zdjęcie i pobierz dla siebie.Spotkanie ze św. Mikołajem rozpoczęliśmy od maluchów, czy jak my ich nazywamy "pluszaków" z grup przedszkolnych. Dzieci, na codzień trenujące na małej sali Funny Judo miały okazję zobaczyć dużą halę i oswoić się nieco z miejscem przyszłych treningów sportowych. Dla maluchów zaserwowaliśmi niezastąpiony tor przeszkód, żeby dzieci mogły się wyskakać i wyszaleć pokonując kolejne przeszkody. Następnie dzieciaki spotkały św. Mikołaja, który wręczył im upominki ufundowane przez właścicieli siłowni FIT-SPOT. Po "pluszakach" do klubu przyjechali nasi regularni zawodnicy, w sumie z siedmiu grup sportowych. Tradycyjnie ustawiliśmy wszystkich do pamiątkowego zdjęcia klubowego, a następnie św. Mikołaj i jego pomocnicy rozdawali dzieciom prezenty. Grupy początkujące otrzymały maskotki - judoków, druga grupa otrzymała koszulki wzorem przypominające judogi z nadrukiem plastronu na plecach. Zawodnicy biorący udział w turniejach sportowych otrzymali prawdziwe plastrony z nazwiskami do naszycia na judogi (rodzice wstrzymajcie się z przyszywaniem - damy info jak to zrobić wg przepisów IJF), natomiast najstarsi czapki z daszkiem oraz spodenki. Wszystkie upominki stanowią produkty klubowe naszej własnej marki i są również dostępne w naszym sklepie online.

Za upominki podziękowania należą się właścicielom firm MERA oraz GASTROMAX, którzy w znacznej części sfinansowali zakup prezentów dla naszych zawodników. Za wsparcie oraz pomoc w promocji klubu składamy serdeczne podziękowania firmie MERA i GASTROMAX. Jesteście wielcy!

                 

         

Kiedy św. Mikołaj opuścił nasze progi, przeprowadziliśmy szkolenie dla starszych dzieci i ich rodziców z systemów rozgrywania turniejów judo, tak aby każdy wiedział w jaki sposób toczą się turnieje judo i o co chodzi z tymi drabinkami ;) Następnie dzieciaki zjadły kolację oraz słodki poczęstunek (przygotowany przez mamy), po którym mogły już integrować się przy grach planszowych. Takie spotkania są również potrzebne, aby wzmacniać ducha drużyny, a dzieci mogły od czasu do czasu zapomnieć o treningach. Na zakończenie wieczoru - oczywiście po myciu zębów - na ścianie wyświetliliśmy przyjazną bajkę pełnometrażową.

         

Dziękujemy wszystkim, za to że razem z nami tworzycie tę rodzinę i bez obaw powierzacie nam swoje dzieci. Mamy nadzieję, że oddanie pociech w nasze ręce zaprocentowało wieloma wyczekanymi randkami czy też spokojnymi wieczorami we dwoje. P.S. (g. 1.02) Na początku modliłem się żeby tylko przeżyć, jednak większość zasnęła spokojnie po bajce około 22.40 (starsi około 24.00) ale obyło się bez większych problemów. Nie łatwo jest zapanować nad kilkudziesięcioosobową grupą dzieciaków, ale dobry gwizd robi swoje ;) Nad bezpieczeństwem i organizacją zajęć czuwał zespół: trener Andrzej, trener Michał, p. Kasia oraz p. Gosia. Ponadto wsparcia klubowi udzielili p. Dominika Glenszczyk (dyżurny fotograf klubu), cała rodzina p. Krokosz (relacja wideo oraz gość specjalny). Pizzę dostarczyła firma Da Grasso - Katowice ul. Warszawska. Myślimy, że integrację zawodników można z powodzeniem robić dwa razy w roku i jeśli nic nie stanie na przeszkodze to kolejne nocowanie zaplanujemy w okolicach Dnia Dziecka lub na zakończenie sezonu z końcem czerwca.Pozdrawiamy
Zespół K.S. Gwardia Tychy