BIULETYN 12.10.18

 


Biuletyn 12.10.18


Prosimy o zapoznanie z bieżącymi sprawami klubu:


1. W ubiegły wtorek prezes klubu Andrzej Borowiec gościł na posiedzeniu Komisji Kultury, Sportu i Turystyki Rady Miasta Tychy. Nasz główny trener opowiadał członkom komisji o historii klubu Gwardia oraz planach na przyszłe lata. Relacja z działalności naszego klubu spotkała się ze sporym entuzjazmem i mamy nadzieję, że w przyszłości zaowocuje bliższą współpracą z miastem i włodarzami. Przewodniczący komisji p. Krzysztof Woźniak pogratulował trenerowi "dobrej roboty" i życzył samych sukcesów.

 

Dodamy, że p. Woźniak wspiera nasz klub w mieście od początku reaktywacji Gwardii i jest to osoba godna polecenia. Jako klub popieramy jego kandydaturę do Rady Miasta na kolejną kadencję (okręg nr 4 miejsce nr 2 tj. osiedla K,M,N,O,U,C). Polecamy!

 

2. Informujemy, iż w dniu 18 października zostaną przebadani zawodnicy z grup KIDS 3 oraz JUNIOR 1.

Badanie odbędzie się w biurze trenerów na terenie hali w godzinach 16.00-18.00 Wszystkich zawodników z grup JUNIOR 1-2 obowiązują badania sportowe dopuszczające do uprawiania sportu oraz udziału w zawodach judo.

 

Zawodnik przed wizytą u lekarza zobowiązany jest wykonać następujące badania:

- badanie ogólne moczu, badanie ogólne krwi + OB, EKG serca

 

Prosimy o wykonanie aktualnych badań lekarskich i stawienie się dziecka w dniu badania z wynikami. Badanie jest odpłatne u pani doktor (ze zniżką dla klubu - 35 złotych). Osoby, które nie przystąpią do badania, zobowiązane są do wykonania badania we własnym zakresie.


3. W przyszłym tygodniu powinny być dostępne zestawy startowe dla dzieci nie posiadających judogi (strojów do judo). Naszym zamiarem jest wyposażenie wszystkich dzieci w jednakowy strój, aby dzieci w grupach początkujących wyglądały jednakowo na zajęciach. Będą to takie mundurki klubowe. Koszt stroju (spodenki i koszulka) w barwach klubowych będzie wynosił około 60 złotych za komplet. W pierwszym zamówieniu dostępnych będzie 60 kompletów - jednak dzieci na poziomie K-1,K-1A, K-2  jest około 100 - dlatego jeśli ktoś nie zaopatrzy się w pierwszym rzucie, będzie miał możliwość domówienia stroju dla dziecka. Odzież będzie wykonana z poliestru, który będzie zapewniał skórze wysoką oddychalność i zarazem odprowadzał pot.


4. W październiku odbędą się jeszcze dwa turnieje - 21.10 Sosnowiec (wszystkie roczniki), 27.10 Bytom (roczniki 2005-2010). Na tablicy informacyjnej wiszą listy zgłoszeniowe. Listy zabieramy na tydzień przed zawodami, więc prosimy o wpisywanie możliwie jak najszybciej. W przypadku braku możliwości startu dziecka, po wcześniejszym zgłoszeniu prosimy o przesyłanie informacji bezpośrednio do trenera Andrzeja (798-032-134).  Przypominamy, że klub pokrywa koszty startów zawodników. Prosimy nie wykupywać kwitków startowych bez obecności trenera (jeśli będzie na danym turnieju). Osoby, które nie zgłoszą absencji zawodnika w turnieju mogą zostać pociągnięte do zwrotu kosztów startowego.


5. Prośba do rodziców! Jeśli przytrafi się pomiędzy dziećmi jakiś konfilkt do którego doszło na terenie hali, proszę o tym powiadomić trenera. Wszelkie konflikty rozwiążemy na miejscu. W przypadkach złego zachowania w szatniach lub sprzeczek między dziećmi, prosimy o zwracanie im uwagi, natomiast w przypadkach większej wagi prosimy wzywać trenera. Z góry dziękujemy.

 

6. Mamy również finalny projekt spodenek technicznych, które uzupełnią komplet dla starszych zawodników oraz dla dorosłych. Koszt również będzie uzależniony od liczby zamówień pomiędzy 110-130 zł. Te spodenki, jak i rashguardy są po prostu niezniszczalne, więc nie będziemy ich dodatkowo reklamować. Rozmiarówka podana została w poprzednim NEWSIE. 

Pozdrawiamy

Zespół K.S. Gwardia Tychy