BIEŻĄCE INFO. AKTUALIZACJA


INFO BIEŻĄCE

 

1. ZAWODY SPORTOWE  - PAŹDZIERNIK

Informuję, iż w październiku nasi zawodnicy będą startować w 3 turniejach judo:


6.10 Śląska Liga Judo - Koszęcin. Start zawodników z grup K-3, J-1 oraz J-2 - turniej dla początkujących.


Komunikat_zawodow_runda_4_Koszecin_2018.odt


UWAGA! Z naszego klubu w turnieju udział biorą zawodnicy z roczników 2010 - 2007. Proszę o zapoznanie z komunikatem. Zgodnie z komunikatem na turnieju nalezy stawić się o g. 13.15 - wyjazd na turniej spod hali w  o godzinie 12.00! Proszę na listę przy nazwisku wpisać aktualną wagę dziecka! Listę zabieram w środę po randori.


6.10 International Judo League - Łódź. Start zawodników z grup J-2, J-3.

21.10 Turniej judo w Sosnowcu - Start całego składu K-3, J-1/2/3 - turniej dla początkujących.

27.10 Śląska Liga Judo - Bytom. Start zawodników z grup K-3, J-1 oraz J-2 - turniej dla początkujących.

 

Na tablicy informacyjnej w klubie będzie wywieszona lista chętnych do wyjazdu na każdy turniej. Zawodnikom z grupy J-3 oraz chętnym z grupy J-2 rekomendujemy wyjazd do Łodzi na ligę IJL. Jest to turniej dla zawodników wymagających, którzy z powodzeniem startują na turniejach w Sosnowcu lub ŚLJ (zajmując głównie 1 lub 2 miejsce).

 

Komunikaty turniejów będą rozwieszone na tablicy informacyjnej w klubie. Prosimy o zapoznanie z kategoriami wiekowymi i wagowymi. Wszystkim startującym życzymy najlepszych wyników.

 

2. EGZAMINY NA STOPNIE

W dniach 2-4 października przeprowadzony zostanie egzamin na stopień 6 kyu dla grupy Junior 1. Egzamin należy opłacić na konto klubowe 10 złotych (opłata za egzamin) + 10 złotych (opłata za rejestrację stopnia w PZ Judo 6-3 kyu) = 20 złotych. Jest to wymóg narzucony przez PZ Judo od maja br.  Prosimy o wpłaty maksymalnie do poniedziałku 1.10.18 tytułem


OPŁATA EGZAMINACYJNA - Imię i nazwisko

 

Nie chcę ale muszę napisać, że opłatę za egzamin wnosimy bez względu na jego wynik. Natomiast osoby, które nie dokonają opłaty nie zostaną dopuszczone do egzaminu. 

 

Egzamin na stopień 5,5 kyu zostanie przeprowadzony dla grupy Junior 2 na początku miesiąca listopada (informacyjnie). Prosimy nie dokonywać opłat przed wyznaczeniem terminu egzaminu.

 


Pozdrawiam

Andrzej Borowiec

Trener K.S. Gwardia Tychy